{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: الان زمانی نیست که انتظار زیبا بازی کردن داشته باشیم و باید استقلال امتیازات را کسب کند.

واکنش پیشکسوت استقلال به خوشحالی بعد از گل مرتضی تبریزی
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 محسن گروسی درمورد پیروزی استقلال مقابل نساجی عنوان کرد: استقلال نسبت به مسابقات گذشته تحرک نداشت اما الان زمانی نیست که دنبال زیبا بازی کردن باشیم. همین که استقلال می‌برد بسیار خوب است و باعث امیدواری ما به آینده می‌شود. در کل دقایقی بازیکن بود و دقایقی استقلال برتری داشت و دقایقی هم نساجی حمله می‌کرد اما درنهایت استقلال سه امتیاز مهم را کسب کرد. 

وی درمورد اینکه دلیل تغییرات استقلال نسبت به بازی‌های قبل چه بود، اظهار داشت: شاید فشردگی لیگ و خستگی آسیا دلیل این تغییرات بوده باشد دلیل ا ین موضوع را من نمی‌دانم و کادر فنی باید در رابطه با آن توضیح دهد. هرچه من در این رابطه بگویم بیهوده است اما به نظرم کادر فنی با توجه به فشردگی قصد استفاده از همه مهره‌های خود را دارد. 

پیشکسوت استقلال در رابطه با عملکرد مرتضی تبریزی و خوشحالی عجیب او بعد از گلی که به ثمر رساند عنوان کرد: تبریزی بازیکن خوبی بوده و کیفیتش را در گذشته نشان داده است. جا افتادن در استقلال و پرسپولیس بسیار سخت است. او باید از لحاظ روانی خودش را آماده کند و در این صورت مقابل هر حریفی بازیکن خطرناکی خواهد بود. به هر حال او یک مقدار از روزهای ایده‌آلش دور است. 

گروسی در رابطه با وضعیت دربی پیش رو عنوان کرد: همیشه گفته‌ام دربی ربطی به جدول و رتبه تیم‌ها ندارد و تنها عامل موفقیت تیم‌ها در دربی آمادگی روانی در همان روز مسابقه است. دربی ‌آمادگی روانی خودش را نیاز دارد و در آن صورت یک تیم می‌تواند موفق باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون