{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دروازه بان های تیم فوتبال استقلال این روزها تمرینات فشرده و جدیدی را برای آمادگی هرچه بیشتر برای بازی با پرسپولیس انجام می دهند.

تمرین گلرهای استقلال با توپ‌ تنیس برای دربی + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

اشکان نامداری به عنوان مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال معمولا در هر جلسه تمرین نوع جدیدی از تمرین ها را برای ۳ دروازه بان تیمش تدارک می بیند تا آنها بتوانند با آمادگی هرچه بیشتر در بازی های پیش رو شرکت کنند.

اشکان نامداری اما روز گذشته برای دروازه‌بان‌های تیم یک تمرین جدید طراحی کرد، تمرینی که دروازه بان های استقلال یک سربند به سر داشتند که با یک طناب یک توپ تنیس به آن متصل شده بود و دروازه‌بان‌های استقلال باید با حرکات سر خود مسیر توپ را تشخیص می‌دادند و تلاش می‌کردند آن را دفع کنند.

این تمرین جدید احتمالا برای افزایش سرعت رفلکس دروازه‌بان‌های استقلال طراحی شده است تا آنها در بازی با پرسپولیس خیلی سریع بتوانند در مقابل تغییر جهت توپ عکس العمل نشان بدهند.

در حالی که ۵ روز تا بازی استقلال برابر پرسپولیس بیشتر باقی نمانده است شفر هنوز تکلیف دروازه‌بان خود را مشخص نکرده است و ترجیح می دهد در روزهای آینده مشخص کند از بین سید مهدی رحمتی یا سید حسین حسینی کدام یک سنگربان آبی‌ها در دربی خواهند بود.

01392767

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون