{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیر تیم امید ایران گفت: اولین جایی که بعد از عید می‌روم منزل مادرم است، چون ایشان برای من از هر کس دیگری مهم‌تر و با ارزش‌تر است.

بدترین عید حمید استیلی!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

حمید استیلی، بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی و مدیر تیم امید ایران در گفت‌وگویی نوروزی به سؤالات ما پاسخ داد. 
* بهترین و بدترین عیدی که داشتید چه عیدی بوده؟
بدترین عید من به سال ۱۳۹۰ باز می‌گردد؛ عیدی که برادرم مسعود را بر سر سانحه رانندگی از دست دادم و خانواده‌ام عزادار شدند. در مورد بهترین عیدی‌ام هم باید بگویم عیدی که منتهی به جام جهانی ۹۸ بود یکی از بهترین اعیاد من بود. اردویی که در بروجرد و در رم هم داشتیم یکی از بهترین خاطرات حضورم در تیم ملی بود. 
* از اعیادی که در خارج از کشور داشتید حرف بزنید؟
در سنگاپور و در تیم گیلانک با رضایی‌منش و خاکپور با هم بودیم و عیدمان را در سنگاپور گرفتیم. عید‌های خارج از کشور حال و هوای خودش را دارد، چون بالاخره غربت است، اما ما سعی می‌کردیم به هر شکل ممکن بساط سفره هفت‌سین را مهیا کنیم و سنت خودمان را زنده نگه داریم. 
* در بین سین‌های سفره هفت‌سین کدام‌یک از سین‌ها را بیشتر دوست دارید؟
سمنو لذیذ و دوست‌داشتنی است و یکجور‌هایی نشانه صبر و استقامت است. من هم اصولاً آدمی صبور در زندگی‌ام هستم به همین دلیل جدا از طعم خوشمزه سمنو، همیشه از معنا و مفهوم سمنو هم لذت می‌برم. 
* بهترین و بیشترین عیدی‌ای که گرفتید مربوط به چه کسی بوده؟
من پدرم را در پنج‌سالگی از دست دادم به همین دلیل مادرم حق بزرگی بر گردن من و بقیه فرزندانش دارد؛ از همین‌رو من عیدی‌های مادرم را خیلی دوست دارم و با آن که مبلغ عیدی‌های مادرم زیاد نبود، اما همیشه برایم بهترین بوده است. 
* به دو فرزندتان چقدر عیدی می‌دهید؟
من به دو دخترم خوب عیدی می‌دهم، اما همسرم هم از لای قرآن همیشه به دو دخترم جداگانه عیدی می‌دهد. 
* اولین جایی که برای عیددیدنی می‌روید منزل چه شخصی است؟
اولین جایی که بعد از عید می‌روم منزل مادرم است، چون ایشان برای من از هر کس دیگری مهم‌تر و با ارزش‌تر است. 
* آرزوی بزرگ تان هنگام سال تحویل چه بود؟
بزرگترین آرزوی من در شب عید، المپیکی شدن تیم ملی امید است و آرزو می‌کنم با راهیابی به المپیک به یکی از حسرت‌های بزرگ فوتبال‌مان خاتمه بدهیم و مردم را خوشحال کنیم. جدا از این موضوع، آرزوی دیگرم این است که مردم کشورمان راحت زندگی کنند و همه مریض‌ها شفا پیدا کنند و هیچ خانواده‌ای ناراحت نباشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون