{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

شفر می گوید که جوسازی های پرسپولیسی ها علیه داوری او را به یاد بازی استقلال برابر سپاهان می اندازد.

کنایه شفر به پرسپولیس قبل از دربی !
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

شفر مورد جو سازی پرسپولیسی ها درباره داوری گفت:

«اول بگویید که چرا پرسپولیس به انتخاب خورشیدی اعتراض دارد؟ این صحبتی که مطرح می‌کند پیغام بدی به داور است. ایران سابقه خوبی در داوری دارد و در فینال المپیک و جام جهانی حضور داشتند. در آلمان در بازی بین بایرن و دورتموند نمی‌گویند که داور از دانمارک بیاوریم. داور بازی تراکتور باید دژاگه را اخراج می‌کرد اما حالا اخراج نکرده و کاری از دست ما بر نمی‌آید. ما باید به داوران کمک کنیم و در تایلند نیز گاهی داور از ژاپن و کره‌جنوبی می‌آمد اما شرایط این جا فرق می‌کند. این صحبت‌ها و اشاره به اشتباه داوران باعث ناراحتی هواداران می‌شود، داور کامپیوتر نیست.»

شفر گفت:

 «کولینا می‌تواند به داوران ما کمک کند و در آینده نیز مارکوس مرک و دیگران می‌توانند به ما کمک کنند و ما کاری به پرسپولیس نداریم و کار خود را انجام می‌دهیم. فکر می‌کنید اگر علیه داور صحبت کنید داور بهتر می‌شود؟ من ۵۰ سال که در فوتبال حضور دارم و ممکن است هرکسی اشتباه کند و هیچ داوری عمداً اشتباه نمی‌کند. شما باید به داوران کمک کنید. اتفاقاتی که راجع به اعتراض به داور بازی رخ داده، من را به یاد بازی استقلال و سپاهان می‌اندازد».

پی نوشت : البته گفتنی است که استقلالی ها به ویژه خطیر نیز پیش از انتخاب خورشیدی ، نسبت به انتخاب او و جانشینی داور خارجی به جایش اعتراضاتی کرده بودند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون