{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پس از جنجالهای ایجاد شده علیه سید مهدی رحمتی درباره احتمال دخالت او برای تعیین زننده پنالتی شهرآورد ، با وجود تایید اولیه شفر در کنفرانس خبری پس از پایان بازی ، وینفرد شفر سرمربی استقلال تهران مصاحبه با سایت رسمی باشگاه استقلال با چرخشی معنادار اعلام کرد: رحمتی در دیدار با پرسپولیس تنها پیام من برای منشا را برد و من پیش از این نیز تاکید کرده بودم منشا نباید در این دیدار پنالتی بزند.

حمایت عجیب شفر از مهدی رحمتی ؛ شفر زیر حرفش زد ؟!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

وینفرد شفر سرمربی استقلال در خصوص ضربه پنالتی دیدار مقابل پرسپولیس توضیحاتی ارایه کرد:

ما یک استخر کوچک از بازیکنانی داریم که می خواهند پنالتی بزنند.در طول مسابقه و تحت فشار بسیار، گاهی اوقات بازیکنان باید تصمیمات انفرادی بگیرند و در این مسابقه نیز بازیکنان تصمیم گرفتند.

در جلسه قبل بازی گفته بودم در این مسابقه منشا نباید پنالتی بزند به این دلیل که دروازه بان پرسپولیس پنالتی زدن او ‌را میشناخت. من از مهدی رحمتی خواستم تا به نقطه پنالتی برود و به منشا یادآوری کند که او نباید پنالتی بزند و او هم همین کار را کرد.

در نشست خبری نیز اشاره کردم که متوجه صحبت رحمتی و پاتوسی نشدم که برداشت های اشتباهی از این جمله صورت گرفت و رحمتی تنها پیام من برای منشا را برد.

از دست دادن پنالتی بسیار ناراحت کننده است و شکست در دربی حتی بسیار بیشتر ناراحت کننده است. خیلی خوب این را میدانم که هوادارانمان بسیار غمگین و ناراحت هستند. ما باید بسیار ناراحت باشیم و هستیم اما باید برای بازی بعدی هم خودمان را آماده کنیم. هنوز کار ما در این فصل به پایان نرسیده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون