{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نکته قابل تامل در خصوص سرمربی آلمانی استقلال این است که وی در طول بازی دربی مدام بر سر بازیکنان فریاد می‌کشید و این در حالیست که برانکو بر خلاف شفر روز آرامی داشت و همین مسئله موجب شد بازیکنانش نیز با تمرکز بیشتر بازی کنند.

اتفاقی عجیب در استقلال ؛ شفر علیه استقلالی ها!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

استقلال در شرایطی نتیجه دربی هشتاد و نهم را واگذار کرد که وینفرد شفر همچنان در حسرت پیروزی در این بازی حساس بماند. نکته قابل تامل در خصوص سرمربی آلمانی استقلال این است که وی در طول بازی دربی مدام بر سر بازیکنان فریاد می‌کشید و این در حالیست که برانکو بر خلاف شفر روز آرامی داشت و همین مسئله موجب شد بازیکنانش نیز با تمرکز بیشتر بازی کنند.

دربی به خودی خود دارای حساسیت است و هیجانات کاذبی که شفر از کنار زمین به بازیکنانش انتقال می‌دهد نه تنها فایده‌ای ندارد بلکه باعث می‌شود آنها نتوانند با آرامش به بازی بپردازند. شرایط به گونه‌ای شده بود که هر کدام از بازیکنان استقلال با کوچکترین اشتباهی که انجام می‌دادند نگاهشان به نیمکت ذخیره بود تا واکنش شفر را ببینند.

شاید اگر شفر این رویه اشتباه خود را کنار بگذارد استقلال در نتیجه گیری عملکرد بهتری داشته باشد چرا که مشخص است این فریادها هیچ کمکی به عملکرد تیم استقلال نمی‌کند. تا پیش از بازی روز گذشته اهالی فوتبال از شرایط روحی بهتر بازیکنان استقلال نسبت به بازیکنان پرسپولیس صحبت می‌کردند اما در طول بازی این پرسپولیسی‌ها بودند که با آرامش بازی می‌کردند و در نهایت نتیجه این آرامش را با یک برد باارزش به دست آوردند.

دربی هشتاد و نهم به پایان رسید و هواداران استقلال می توانند امیدوار باشند تا تیمشان دوباره به روند پیروزی‌های پیاپی خود برگردد این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که شفر به این نتیجه رسیده باشد که تیمش به آرامش نیاز دارد و فریادهایی که کنار زمین انجام می‌دهد هیچ فایده‌ای ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون