{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حق با پرویز مظلومی است و بازیکنان در هر تیمی باید حد و اندازه خود را بدانند اما این که او ادعا کند در زمان او در استقلال از این اتفاقات نمی‌افتاد خنده‌دار است!

ادعای عجیب پرویز مظلومی پس از جنجال های استقلال!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

پرویز مظلومی سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد اتفاقات پنالتی در دربی ۸۹ گفت:

«برخی بازیکنان قدر پیراهن استقلال را نمی‌دانند و این پیراهن برای آن‌ها گشاد است. مگر می‌شود سرمربی یک تیم برای بازی تاکتیکی را مشخص کند و بازیکن خودش برای خودش تصمیم بگیرد؟ سر مربی تیم تصمیم گرفته است که یکی دیگر پنالتی بزند بعد بازیکن به خودش اجازه می‌دهد هر کاری که می‌خواهد در زمین انجام دهد و این اتفاق از نظر من یک اشتباه است و ما در زمانی که در استقلال بودیم بدین شکل عمل نمی‌شد.»

البته که حق با پرویز مظلومی است و بازیکنان در هر تیمی باید حد و اندازه خود را بدانند اما این که او ادعا کند در زمان او در استقلال از این اتفاقات نمی‌افتاد خنده‌دار است! یادمان نرفته که مجتبی جباری به تنهایی چند بار به شدت از مظلومی انتقاد کرد و حتی دانش فنی او را زیر سوال برد اما هیچ خبری از برخورد با او نشد. ضمن این که ماجرای دعوای جباری و کرار بر سر یک ضربه ایستگاهی را هم که در زمان همین جناب آقای مظلومی رخ داد فراموش نکرده‌ایم. مدتی قبل از این بازی هم در جریان بازی استقلال و مس سرچشمه، تیموریان و عمران‌زاده با هم درگیری لفظی پیدا کردند که باعث اخراج تیموریان توسط داور شد. این‌ها البته فقط بخشی از اتفاقاتی است که در دوران پرویز مظلومی در استقلال رخ داد و مشخص نیست چرا او امروز مدعی مبارزه با بازیکن سالاری و قاطعیت در مربیگری شده است. همه این اتفاقات در همین چندسال اخیر رخ داده و با یک سرچ ساده در اینترنت می توان به موارد دیگر هم دسترسی پیدا کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون