{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تیم فوتبال استقلال روز شنبه شکست تلخی را مقابل پرسپولیس متحمل شد.

سوژه‌ای که باعث تمسخر استقلالی‌ها توسط پرسپولیس شد!+عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 تیم فوتبال استقلال در نقل‌وانتقالات زمستانی هزینه‌های زیادی را صرف خرید بازیکن کرد تا در نیم‌فصل دوم خود را به جمع مدعیان قهرمانی برساند.

شاگردان وینفرد شفر، آخر سال را با بردهای پی‌درپی در لیگ، پشت سر گذاشتند و همین مسئله روحیه هوادارانشان را افزایش داد. آبی‌ها که حسابی از نتایج درخشان روحیه گرفته بودند با نزدیک شدن به زمان دربی برای پرسپولیسی‌ها کُری می‌خواندند.

بر همین اساس روزنامۀ استقلال در چاپ 26 اسفند ماه 1397 خود تیتری جنجالی در صفحۀ اصلی خود زد که در آن پرسپولیسی‌ها را به تمسخر گرفته بود.  این روزنامه نوشت: استقلال می‌خواهد جوجه‌ها را اول بهار بشمارد که در آن جوجه‌ها با رنگ قرمز نوشته شده بود و به نوعی طعنه به رقیب به شمار می‌رفت.

اما موعد فرا رسید و تیم‌های استقلال و پرسپولیس، روز شنبه مورخ 10 فرودین ماه 1398 به مصاف یکدیگر رفتند که نتیجه این مسابقه برخلاف انتظار‌ آبی‌ها بود. این دیدار با حساب 1 بر 0 به سود سرخ‌پوشان به پایان رسید تا کُری‌های پیش از مسابقۀ استقلالی‌ها، به سوژه‌ای برای پرسپولیسی‌ها تبدیل شود.

هواداران پرسپولیس طی دو شب گذشته در صفحات مجازی، روزنامۀ استقلال و آبی‌ها را که پیش از این آن‌ها را مایۀ تمسخر قرار داده بودند، سوژه کردند و از مطالب تحقیرآمیز علیه رقیب خود استفاده کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون