{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نتایج دو هفته اخیر استقلال باعث شده که این تیم شانس های خود برای کسب عنوان قهرمانی را تا حدود زیادی از دست بدهد و شفر هم به این مسئله اذعان دارد.

شوک به هواداران استقلال ؛ اعتراف تلخ و جنجالی شفر
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

در شروع هفته بیست و سوم لیگ استقلال با هدایت وینفرد شفر تنها دو امتیاز با صدر و تیم صدرنشین یعنی پرسپولیس فاصله داشت. با این وجود، شکست مقابل پرسپولیس در دربی و توقف خانگی برابر سایپا باعث شده که استقلال در دو هفته اخیر ۵ امتیاز باارزش را از دست بدهد و حالا در صورت پیروزی پرسپولیس در برابر پیکان، فاصله دو تیم می تواند به عدد ۹ افزایش یابد.

این در حالی است که تراکتور و سپاهان هم در صورتی پیروزی در بازی این هفته خود می توانند فاصله خود با استقلال را به ۵ امتیاز افزایش دهند و به همراه پرسپولیس به شانس های اول قهرمانی تبدیل شوند.

در این شرایط، شانس های استقلال برای قهرمانی به کمترین حد خود در هفته های اخیر رسیده است. گویا خود شفر هم این مسئله را متوجه شده و در کنفرانس خبری بعد از بازی با سایپا نگفت که استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد بلکه تا پیش از دربی شانس قهرمانی داشت. شفر سرمربی آلمانی استقلال در این مورد گفته است:

« شاید چند هفته قبل کسی نمی‌گفت استقلال شانس قهرمانی دارد اما ما قبل از داربی نشان دادیم می‌توانیم قهرمان شویم. این تیم باید برای آینده حفظ شود و باشگاه باید قرارداد بازیکنانی که به پایان می‌رسد را تمدید کند».

صحبت های دوباره شفر در مورد آینده احتمالا به این معناست که این مربی در مورد فصل بعد صحبت می کند. این در حالی است که شایعاتی در مورد اخراج شفر از استقلال در پایان فصل و در صورت نتیجه نگرفتن در لیگ و در لیگ قهرمانان به گوش می رسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون