{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

شفر به توصیه فرهاد مجیدی فرشید اسماعیلی را وارد زمین کرد اما شروع اسماعیلی خوب نبود؛ او در اولین توپی که گرفت و در شرایطی که ایسما را سمت چپ خود می دید و فضای مناسبی در اختیار داشت، سعی کرد توپ را از میان پاهای بازیکن سایپا رد کند که موفق نبود و این رفتار کافی بود برای عصبانیت تماشاگران.

خشم هواداران استقلال از توصیه عجیب فرهاد مجیدی به شفر !
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

قرار نداشتن نام فرشید اسماعیلی در لیست اصلی آبی پوشان برابر سایپا فقط یک دلیل داشت و آن هم اتفاقاتی بود که در دربی ۸۹ رخ داد. اسماعیلی اما به همراه رضا کریمی سومین تعویض شفر مقابل شاگردان علی دایی، گرم کردن را پس از رفتن بازیکنان به رختکن بین دو نیمه آغاز کرده بود ولی تا زمانی که فرهاد مجیدی برای اولین بار به سمت شفر برود تا برای تعویض او رخصت بگیرد، بازی به دقیقه ۶۴ رسیده بود تا دقایق گرم کردن اسماعیلی طولانی تر از حالت معمول شود.

در دقیقه ۶۴ فرهاد مجیدی به سمت شفر رفت تا اجازه ورود اسماعیلی را از او بگیرد، ولی او نظری متفاوت با فرهاد مجیدی داشت و مجیدی که کنار خط تقریبا یک دقیقه برای شنیدن نظر شفر منتظر ایستاده بود، پس از اینکه با پاسخ منفی سرمربی آلمانی روبرو شد به سمت نیکمت بازگشت و با چهره ای درهم و ناراحت زیر لب دو کلمه گفت :

« نه، نمی ذاره ».

بعد از چند دقیقه وقتی فرهاد مجیدی هم مانند هواداران تغییر مثبتی در روند تیمی استقلال ندید، بار دیگر به سمت شفر رفت و اینبار موفق شد رضایت سرمربی آبی ها را برای بازگشت اسماعیلی به ترکیب بگیرد. پس به شماره ۸ استقلال اطلاع دادند تا برای حضور در زمین به کنار زمین بیاید؛ در این میان تماشاگرانی که نزدیک به نیمکت استقلال نشسته بودند و هنوز اتفاقات دربی را فراموش نکرده اند، با سردی از اسماعیلی و بازگشتش به ترکیب استقبال کردند؛ تشویق هایی که صدایش زیاد نبود و چند ثانیه بیشتر طول نکشید.

شروع اسماعیلی خوب نبود؛ او در اولین توپی که گرفت و در شرایطی که ایسما را سمت چپ خود می دید و فضای مناسبی در اختیار داشت، سعی کرد توپ را از میان پاهای بازیکن سایپا رد کند که موفق نبود و این رفتار کافی بود برای عصبانیت تماشاگران و مجددا دادن شعارهای سنگین علیه او.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون