{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خریدهای جدید پرسپولیس هر روز شرایط بهتری را برای خود و تیم برانکو رقم می زنند !

پیشرفت باورنکردنی خریدهای جدید برانکو در پرسپولیس + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

پرسپولیس از زمان حضور برانکوایوانکوویچ بیش از هر پستی در دفاع های کناری با جا به جایی بازیکن روبرو بوده است. او اما با وجود اینکه هر بار مدافعان کناری تیمش به دلیل مصدومیت یا مسایل دیگری از تیم جدا شدند بازیکنانی در آن سطح و یا حتی بهتر را رو کرده است. موضوع جالب اینکه معمولا انتخاب های برانکو در ابتدا با دیده تردید نگاه می شدند اما در بیشتر مواقع جواب داده اند. او که بعد از جدایی رامین رضاییان یک جوان به نام صادق محرمی را رو کرده بود امسال با خرید مهدی شیری تا این زمان توانسته یک دفاع راست خوب را برای این فصل بسازد.

شیری که مثل دیگر خریدهای پرسپولیس شروع خیلی خوبی نداشت هر چه گذشت عملکرد بهتری از خودش نشان داد . او در دربی هم بازی خوبی انجام داد و بی سرو صدا مدافع راست ثابت پرسپولیس شد. مهدی شیری در بازگشت به شهرقدس و بازی برابر تیم سابقش پیکان هم بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت و روی گل اول پرسپولیس نقش موثری ایفا کرد.

شماره ۱۷ پرسپولیس با توجه به اینکه خیلی بازیکن رسانه ای نیست و نشان داده سعی دارد در پرسپولیس پیشرفت بکند می تواند در این تیم و زیر نظر برانکو روزهای خوبی را تجربه کند.

در ادامه تصویری از رویارویی شیری با هم تیمی های سابقش در پیراهن پرسپولیس را می بنید:

شیری

پرسپولیس کماکان در این بخش عملکردی موفقی دارد و این را مدیون خریدهای خوب برانکو از جمله شیری است شیری در بازگشت به شهر قدس نمایش درخشانی داشت.

اما جدای از مهدی شیری بدون شک خریدهای دیگر برانکو هم یکی یکی در حال خودنمایی و پیشرفت هستند.

از نادری و سروش رفیعی و مهدی ترابی گرفته تا حتی بودیمیر که حالا با نقش آفرینی اش کم کم خود را در دل هواداران جا می کند!

بازی برابر پیکان تهران بهترین فرصت بود تا ماریو بودیمیر کیفیت خود را به هواداران و همچنین کادر فنیپرسپولیس نشان دهد. او که به واسطه نمایش معمولی در دربی مورد انتقاد بسیاری از پیشکسوتان این باشگاه قرار گرفته بود در کمتر از یک هفته توانست به خوبی جواب انتقادها را بدهد و یکی از درخشان ترین بازیکنان سرخپوش در جدال با پیکان باشد.

بودیمیر در دقیقه ۲۰ حرکت عالی در محوطه جریمه انجام داد و با یک چرخش زیبا توانست مدافع پیکان را به اشتباه بیندازد و اینگونه ضربه پنالتی برای تیمش به دست آورد. موقعیتی که توسط علیپور از دست رفت تا پرسپولیس حداقل ۲۵ دقیقه برای ثبت گل اول معطل بشود.

با شروع نیمه دوم باز هم توپ و میدان در اختیار سرخپوشان قرار داشت و آنها می توانستند به گل های بیشتری در همان دقایق ابتدایی دست پیدا کنند. این مهاجم کروات که از شم بازیسازی بالایی برخوردار است چند موقعیت را برای نعمتی و همچنین علیپور ساخت که همه آنها با بی دقتی از دست رفت.

اما دیگر کار درخشان این مهاجم بلند قد در دقیقه ۹۰ رقم خورد. پرسپولیس که تحت فشار پیکان قرار داشت توانست توسط مدافعان تیمش توپ را به میانه میدان بفرستد تا بودیمیر باز هم با یک چرخشی زیبا و ارسال پاس با پای راست علیپور را از میانه میدان با دروازه بان تک به تک کند و اینگونه گل دوم پرسپولیس به دست آمد و اختلاف دو برابر شد تا سه امتیاز مطمئن به حساب این تیم واریز شده و آنها در صدر جدول باقی بماند.

بی شک بودیمیر با ادامه این روند می تواند یکی از بازیکنان موثر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان باشد و در صورت تاثیر گذاری در کسب برد مقابل این تیم در دو بازی رفت و برگشت بیش از پیش به قلب هواداران نفوذ پیدا کرده و جایگاه مستحکمی پیدا کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون