{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

با اینکه چند روزی از دربی پایتخت گذشته اما هنوز شایعات و حواشی آن از به اتمام نرسیده است.

تعجب پرسپولیسی ها از شایعه توهین به رحمتی

در جریان دربی ۸۹ یکسری اتفاقات پیچیده رخ داد از جمله درگیری‌های شدید که به خصوص در دقایق پایانی نیمه نخست رقم خورد و دلیل آن، اعلام پنالتی به سود آبی پوشان بود. همان پنالتی عجیبی که فرشید اسماعیلی زد و البته از دست داد. 

در آن لحظات، درگیری بین سرخابی‌ها به اوج خود رسید و کار برای اشکان خورشیدی، داور بازی سخت شد، اما یک موضوع مهم در میان این درگیری‌ها وجود داشت که به آن اشاره نشده است. 

در آن دقایق، سیدمهدی رحمتی دروازه بان استقلال هم پیش آمده بود تا وارد معرکه دعوا‌ها شود و در پایان نیمه نخست نیز، بخشی از اتفاقات پرحاشیه بازی شد. 

پرسپولیسی‌ها نیز در آن کشمکش، به نظر می‌رسید با رحمتی درگیر هستند، ولی بازیکنان پرسپولیس می‌گویند هیچ درگیری و مساله‌ای در میان نبود و همه چیز روال عادی خود را داشت. 

یکی از بازیکنان پرسپولیس در این مورد به ما گفت: «شجاع، کمال، سیدجلال و... هیچ کدام مان اصلا با رحمتی صحبت هم نکردیم. برخی از بازیکنان پرسپولیس حتی متوجه نشدند که رحمتی از دروازه اش خارج شده و به محوطه جریمه ما آمده است. در رختکن هم از بازیکنان مان پرسیدم کسی به رحمتی توهین کرد یا با او به درگیری فیزیکی پرداخت که همه بازیکنان گفتند این طور نبوده و هیچ کس به رحمتی کوچک‌ترین بی احترامی نکرد، ولی متاسفانه بعد از بازی در اینستاگرام به ما توهین می‌کردند و می‌گفتند چرا به رحمتی فحش دادید!» 

گفتنی است رحمتی در دربی‌های قبلی، چند باری مجبور به درگیری با تعدادی از بازیکنان پرسپولیس شده بود، اما سرخپوشان می‌گویند این بار کوچک‌ترین بی احترامی به کاپیتان استقلال در میان نبوده و هیچ درگیری با او نداشتند.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها