{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پرسپولیس بعد از تقابل با پیکان ۴ روز می‌تواند استراحت کند، ولی الاهلی فقط ۳ روز فرصت استراحت و تمرین دارد که یک روز کمتر از پرسپولیس است.

برگ برنده پرسپولیس مقابل الاهلی
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 پرسپولیس در سومین دیدار از مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا باید در دبی به مصاف الاهلی عربستان برود و این در حالی است که سرخپوشان با تنها یک امتیاز در قعر جدول گروه D قرار دارند و محکوم به کسب هر ۳ امتیاز این بازی هستند.

پرسپولیسی‌ها که معتقدند فشردگی رقابت‌ها در نتایج ضعیف آن‌ها در لیگ قهرمانان آسیا تأثیرگذار بوده باید بدانند همین موضوع پیش از بازی با الاهلی به داد آن‌ها می‌رسد و برگ برنده پرسپولیس خواهد بود. پرسپولیس بعد از تقابل با پیکان ۴ روز می‌تواند استراحت کند، ولی الاهلی فقط ۳ روز فرصت استراحت و تمرین دارد که یک روز کمتر از پرسپولیس است و برنامه فشرده‌تر الاهلی برگ برنده پرسپولیس در دو رقابت متوالی این دو تیم در آسیا خواهد بود. الاهلی در فاصله دو بازی با پرسپولیس باید دوبار در لیگ عربستان و جام کشور‌های عرب به مصاف الهلال برود و یک بازی هم با الوحده دارد، اما پرسپولیس در فاصله دو تقابل با الاهلی تنها در دو بازی به مصاف سایپا و ذوب‌آهن می‌رود که بازی‌های به نسبت راحت‌تری از تقابل با الهلال به حساب می‌آید تا هم استراحت بیشتر و هم استرس کم‌تری نسبت به الاهلی داشته باشد و برگ برنده سرخپوشان در دو هفته آتی همین موضوع است در ادامه، برنامه بازی‌های پرسپولیس و الاهلی را در فاصله تقابل دو تیم می‌بینید.

۱/۲۰ پرسپولیس – الاهلی، لیگ قهرمانان آسیا

۱/۲۳ الاهلی – الهلال، لیگ برتر عربستان

۱/۲۴ پرسپولیس – سایپا، لیگ برتر ایران

۱/۲۶ الاهلی – الهلال، عرب کاپ

۱/۲۸ ذوب‌آهن – پرسپولیس، لیگ برتر ایران

۱/۳۰ الاهلی – الوحده، لیگ برتر عربستان

۲/۲ الاهلی – پرسپولیس، لیگ قهرمانان آسیا

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون