{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اوضاع استقلال در هفته‌های پایانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به هیچ وجه مطلوب نیست، هم از نظر نفری و هم از نظر روحی روانی!

بحران در استقلال به اوج رسید!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 

استقلال در شرایطی برای دیدار با الهلال راهی دوحه قطر شد که شاید در وضعیتی بدتر از روزهای ابتدای فصل هم باشد. تیمی که برخی بازیکنان اصلی اش را در اختیار ندارد و در کنار آن تعدادی از بازیکنان نیز تحت تأثیر اتفاقات ناشی از مسائل رخ داده در دربی هشتاد و نهم وضعیت روحی بسامانی ندارند!

 

- سید مهدی رحمتی که همواره در دیدارهای مهم بین المللی یا داخلی مرد اول سنگر استقلالبود پیرو حواشی ایجاد شده پس از پنالتی دربی مقابل پرسپولیس و ماجراهای مربوط به آن، این روزها برای اولین بار در همه این سال‌ها شعار حیاکن رهاکن هم شنید و حتی در دقایق پیش از بازی با سایپا از سوی سکوها "هو" شد!

- فرشید اسماعیلی نیز که همواره در دیدارهای بین المللی در لیگ قهرمانان آسیا جزو ستاره‌های استقلال بود در بازی قبلی برابر سایپا از ترکیب اصلی بیرون آمده و به عنوان یار جانشین در ۱۰ دقیقه پایانی تیمش را همراهی کرد و او نیز با فرشید اسماعیلی در اوج، فاصله دارد!

 

- فرشید باقری و همام طارق نیز که اصلاً با تیم راهی دوحه نشدند. اولی به دلیل مشکلات انضباطی و دومی به دلیل مصدومیت در تهران ماندند. دو بازیکنی که در خط هافبک از ارکان تأثیرگذار در بازی تدافعی و رو به جلوی استقلال محسوب می‌شدند!

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون