{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

احتمالا خیلی ها که تعدادشان هم زیاد است به این نکته توجه نکرده اند شفافیت فردوسی پور پیرامون فوتبال و مسائل مربوط به این ورزش هرگز قابل کتمان نبوده و نیست اما او درباره موارد شغلی و سازمانی اش همیشه دست به عصا بوده است.

راز سکوت فردوسی پور و مدیران شبکه ۳ چیست؟
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 این روزها در شرایطی که هیچ خبری از پخش مجدد برنامه ۹۰ نیست و مردم بدون اطلاع رسانی درست در این زمینه، اخبار و لاجرم شایعات روزمره را دنبال می کنند، ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد دکور این برنامه هم پس از ۲۰ سال جمع و به نوعی تخریب شده است!
پخش این ویدیو در واقع اتمام حجت برای آنهایی بود که به دیده تردید به ماجرای تعطیلی برنامه ۹۰ و حذف عادل فردوسی پور می نگریستند و هنوز آن را به مثابه خواب و خیال یا هذیان گویی این و آن می دانستند.
کار ۹۰ با اتفاقاتی که رخ داد تمام شد اما سکوت مدیریت شبکه ۳ که هیچ توضیحی در این ارتباط نداده است، بر شائبه ها افزود.
از همه خاص تر اما سکوت عجیب عادل فردوسی پور است که شاید خیلی ها توقع داشتند او با همان صراحت همیشگی درباره مسائل مختلف شفاف سازی کند؛ 
این در حالی است احتمالا خیلی ها که تعدادشان هم زیاد است به این نکته توجه نکرده اند شفافیت فردوسی پور پیرامون فوتبال و مسائل مربوط به این ورزش هرگز قابل کتمان نبوده و نیست اما او درباره موارد شغلی و سازمانی اش همیشه دست به عصا بوده است.
فراری بودن فردوسی پور از مصاحبه در خصوص خودش و آنچه در برنامه ۹۰ می گذرد، سیاست تمام سال های گذشته عادل بود و او هرگز در این باره حاضر نشد با رسانه ها به طور مفصل حرف بزند.
حتی حضور پاره وقت و به شدت محدود خبرنگاران در پشت صحنه برنامه ۹۰ بر خلاف میل باطنی فردوسی پور بود و او اگر هم این مساله را بعضی وقت ها می پذیرفت با اکراه بود.
حالا حتی نه تنها مدیران شبکه ۳ و عادل فردوسی پور که هیچ توضیحی درباره چرایی توقیف ۹۰ ندادند بلکه مصاحبه سرپایی و چند ثانیه ای رئیس سازمان صدا و سیما با خبرنگاران پیش از تعطیلات نوروز نیز برای افکار عمومی قانع کننده نیست.
رئیس صدا و سیما اگرچه کوتاه اما قاطعانه خبر از ادامه کار عادل فردوسی پور داده بود، با این همه امروز در اقدامی قابل پیش بینی، دکور برنامه ۹۰ نیز از سازمان جمع شده و عجیب تر این که، هفته گذشته در دوشنبه شبی که هیچ خبری از فردوسی پور نبود برنامه ای دیگر، اتفاقات لیگ و فوتبال ایران را با یک مجری جدید روی آنتن برد!

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون