{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عالیشاه کاپیتان سوم سرخ‌ها فعلا جایی در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس و ترکیب اصلی ندارد و شاید همین مسئله هم شروعی برای پایان عالیشاه در پرسپولیس باشد.

کاپیتان آخر فصل از پرسپولیس جدا می‌شود!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 وقتی سوت پایان دیدار پیکان و پرسپولیس زده شده، پرسپولیسی‌ها سر از پا نمی‌شناختند. تثبیت صدرنشینی، افزایش اختلاف امتیاز با استقلال، نزدیک شدن به قهرمانی و ... دلایلی بود که پرسپولیسی‌ها خوشحال باشند. درست وسط این خوشحالی‌ها بود که امید عالیشاه مصاحبه‌ای را انجام داد و نسبت به بازی نکردنش انتقاد کرد و حتی تهدید کرد که در انتهای فصل حرف‌های زیادی برای گفتن دارد!

همان موقع که مصاحبه عالیشاه منتشر شد می‌شد حدس زد واکنش برانکو به این صحبت‌ها چه چیزی است. هرچند بعد از این مصاحبه عالیشاه در تلاشی خنده‌دار مصاحبه دیگری کرد تا جبران اشتباه کرده باشد، اما به قول معروف «آب رفته به جوی بر‌نمی‌گردد».

اولین واکنش برانکو به صحبت‌های بد موقع و بچه‌گانه عالیشاه، کنار گذاشتن این بازیکن از فهرست بازی آسیایی با الاهلی عربستان بود. کنار گذاشتنی که شاید منجر به جدایی عالیشاه در پایان فصل شود. برانکو پیش از این نشان داده که با بازیکنان بی‌انضباط و بازیکنانی که تیمش را به هم می‌ریزند برخورد جدی می‌کند و به راحتی آنها را کنار می‌گذارد. گابریل، صادقیان، رضاییان و مسلمان تنها چند نمونه از بازیکنان باکیفیت، ولی بی‌انضباطی هستند که برانکو به راحتی روی نام آنها قلم قرمز کشیده است و این یعنی گذشتن از عالیشاه برای برانکو کار دشواری نیست.

درست است که کاپیتان سوم سرخ‌ها در نیم‌فصل اول عملکرد خوبی در پرسپولیس داشت و به نوعی یکی از بازیکنان اثرگذار این تیم بود، ولی برانکو نشان داده برای حفظ نظم تیمش از بازیکن بهتر از عالیشاه هم گذشته است. باتوجه به تجربیات قبلی و با توجه به اینکه برانکو از محبوبیت و جایگاه ویژه‌تری نسبت به تمام بازیکنان و مدیران پرسپولیس بین هواداران برخوردار است، کنار گذاشتن عالیشاه برای سرمربی کروات پرسپولیس و حتی هواداران این تیم کار ساده‌ای به نظر می‌رسد.

عالیشاه که با ورود بازیکنی مثل مهدی ترابی نیمکت‌نشینی‌اش مشخص بود، می‌توانست عکس‌العمل بهتری نسبت به این مسئله داشته باشد. شاید اگر مشاوران خوبی کنار عالیشاه بودند اجازه نمی‌دادند یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس به چنین وضعیتی دچار شود.

هرچه هست، عالیشاه فعلا جایی در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس و ترکیب اصلی ندارد و شاید همین مسئله هم شروعی برای پایان عالیشاه در پرسپولیس باشد. باید منتطر ماند و دید که آیا سرنوشت عالیشاه در پرسپولیس مانند رضاییان و مسلمان است یا «امید» می‌تواند امیدی به بازگشت و بخشش برانکو داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون