{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رامین رضاییان در واکنش به اعتراض هواداران پرسپولیس در صفحه شخصی خود استوری گذاشت و نوشت: «من که شما را با قلبم دوست دارم و همه‌چیز را در عمل به شما ثابت کردم و خواهم کرد.»

واکنش رامین رضاییان به حمله هواداران پرسپولیس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 بعد از پیروزی درخشان پرسپولیس در شهرآورد پایتخت و تداوم صدرنشینی شاگردان برانکو، هواداران این تیم خوشحالی زایدالوصفی از خود نشان دادند. خوشحالی که در همه جای دنیا عرف است و کار غیرعادی به حساب نمی‌آید و هواداران تیم‌های مختلف بعد از پیروزی در دیدار‌های حساس به مراتب بیشتر از سایر بازی‌ها که اهمیت کمتری دارد شادی می‌کنند. اما بعد از پیروزی مهم شاگردان برانکو مقابل رقیب دیرینه، رامین رضاییان، مدافع سابق پرسپولیس که در حال حاضر در لیگ ستارگان قطر و تیم الشحانیه بازی می‌کند، با انتشار استوری در صفحه شخصی خود جنجال‌ساز شد.

رامین که با وجود فقط دو فصل حضور در پرسپولیس که با حواشی زیادی نیز همراه بود، محبوبیت نسبتاً خوبی بین قرمز‌ها داشت، در صفحه خود خطاب به هواداران پرسپولیس نوشت، به دلیل ناراحتی استقلالی‌ها از شکست در شهرآورد مراقب شادی کردن خود باشند و به نوعی نمک روی زخم آبی‌پوشان نپاشند. بعد از گذاشتن این استوری، موج شدید انتقادات از رامین در فضای مجازی شروع شد و پرسپولیسی‌ها معتقد بودند رضاییان نباید این استوری را می‌گذاشت. بخشی از هواداران متعصب پرسپولیس هم که بسیار عصبانی بودند پا را فراتر گذاشته و شروع به فحاشی علیه مدافع سابق خود کردند.

نکته جالب اینجاست که بعد از گلزنی رامین در دیدار این هفته الشحانیه مقابل ام‌صلال و درآوردن پیراهنش، پرسپولیسی‌ها با گذاشتن عکس شادی پس از گل رامین نوشتند: «با تبریک به هواداران الشحانیه، لطفاً با احترام خوشحالی کنید تا طرفداران تیم ام‌صلال ناراحت نشوند.» 

رامین که اصلاً انتظار چنین عکس‌العملی را از سوی هواداران پرسپولیس نداشت مجبور به عقب‌نشینی شد و دوباره در صفحه شخصی خود استوری گذاشت و نوشت: «من که شما را با قلبم دوست دارم و همه‌چیز را در عمل به شما ثابت کردم و خواهم کرد.» 

در پایان هم رضاییان با گذاشتن شش قلب قرمز به نوعی از پرسپولیسی‌ها دلجویی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون