{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس باشگاه الهلال تصمیم داشت در بین دو نیمه بازی با الحزم حکم اخراج سرمربی کروات این تیم که دوست صمیمی برانکو است را صادر کند اما از این تصمیم خود منصرف شد.

شفر باعث اخراج دوست صمیمی برانکو می شود؟
بیشتر بخوانید

در آستانه بازی مهم الهلال با استقلال ایران در روز سوم گروه مرگ رسانه های عربستان مدعی شدند امیر محمد بن فیصل ، پنجشنبه گذشته قصد داشت حکم برکناری زوران مامیچ سرمربی کروات الهلال را در بین دو نیمه بازی با الحزم صادر و برای اولین بار در جهان یک مربی را بین دو نیمه اخراج کند.

پنجشنبه شب گذشته الهلالی ها در خانه الحزم نیمه اول بازی را با نتیجه ۲-۰ واگذار کردند که این شکست می توانست فاصله آنها با النصر در صدر جدول را به ۴ امتیاز برساند از همین رو محمد بن فیصل که در ورزشگاه حضور داشت تصمیم به برکناری مامیچ گرفته بود اما مداخله برخی معاونان او مانع برکناری مربی کروات در جریان بازی شد تا الهلالی ها با کامبک در نیمه دوم این باخت را به برد ۳-۲ تبدیل کنند.

سایت اسپورت کا همین طور اخبار۲۴ ریاض مدعی شدند این برتری باعث شد تا زوران مامیچ به صورت موقت از اخراج فرار کند اما از آن جا که شرایط تیم چندان باب میل مالکان و طرفداران نیست ممکن است ادامه فراز و نشیب های الهلال در روزهای آتی در سه جام داخلی و آسیایی زمینه برای برکناری زودهنگام مربی کروات را فراهم کند از جمله ناکامی در جدال فرداشب با استقلال ایران.

رسانه های سعودی با اشاره به نتایج نظرسنجی های صورت گرفته از طرفداران الهلال با صراحت اعلام کردند زوران مامیچ برخلاف مربی پرتغالی قبلی الهلال، از محبوبیت چندانی برخوردار نیست که شکست در دربی ریاض مقابل النصر تاثیر زیادی در نتایج این نظرسنجی ها داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون