{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در یکی از بازی‌های لیگ برتر بعضی از بازیکنان تیم روی گلزنی یکی از بازیکنان خود شرط‌بندی کرده بودند! به همین خاطر در طول بازی همه کار می‌کردند تا او گل بزند.

شرط بندی روی گلزنی یک بازیکن خاص!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

درباره شرط‌بندی در لیگ برتر چیز‌های زیادی شنیده‌اید. چیز‌هایی که گاهی برای‌تان عجیب بوده است. نمونه‌اش فصل قبل در لیگ یک ایران ثابت شد. گند ماجرا به قدری درآمد که دیگر سایت‌های شرط‌بندی هم نام بعضی تیم‌ها را از لیست خارج کردند، چون متوجه شده بودند بازیکنان این تیم‌ها روی گل خوردن تیم‌شان شرط‌بندی می‌کردند. بعد از این داستان دیگر هرکس هرچیز درباره شرط‌بندی در فوتبال ایران شنید، تعجب نکرد. در سال‌های گذشته بعضی از چهره‌های فوتبالی هم بار‌ها درباره شرط‌بندی و ماجرا‌های عجیبش حرف زده‌اند. اولین مدیرعاملی که خیلی سفت و سخت به آن اعتراف کرد و از مسئولان خواستار رسیدگی شد، محمد رویانیان بود. او اعلام کرد شرط‌بند‌ها در نتایج تیمش نقش دارند. هر چند مسئولان فدراسیون آن زمان تکذیب کردند ولی بعد‌ها فتح‌ا... زاده مدیرعامل استقلال هم اعلام کرد چنین مسائلی وجود داشته و دارد. خداداد عزیزی هم جزو چهره‌هایی بوده که همواره در این‌باره حرف زده است. شرط‌بندی در لیگ‌های پایین‌تر به قدری شدید بوده که بعضی‌ها لب به اعتراض و اعتراف گشوده‌اند. بعضی از شرط‌بند‌ها حتی ادعا می‌کنند در تیم‌های مختلف بازیکن دارند و هر زمان اقدام کنند از طریق آن‌ها ضریب‌ها را در می‌آورند. مثلاً آن‌ها شرط می‌بندند که در بازی امروز یکی از تیم‌ها پنالتی می‌دهد. با بازیکن یکی از تیم‌ها تماس می‌گیرند و به او می‌گویند فلان قدر به تو می‌دهیم، این کار را بکن. بازیکن هم که می‌بیند پای پول خوبی وسط است به دام می‌افتد و. 
حالا، اما روایت جدیدی از یکی از بازی‌های جنجالی لیگ شنیده‌ایم که در نوع خود جالب است. منابع خبری می‌گویند در این بازی اتفاقی افتاده که پای چند بازیکن را به ماجرا باز می‌کند. قبل از بعضی از بازی‌های مهم سایت‌های شرط‌بندی به صورت جزئی‌تر وارد عمل می‌شوند. مثلاً نام تک‌تک بازیکنان دو تیم را با ضریب گلزنی مشخص می‌کنند. حتی اسم دروازه‌بان هم ذکر می‎‌شود و شرط‌بند‌ها می‌توانند روی گلزن مسابقه هم شانس خود را امتحان کنند. آیتم‌هایی، چون گل زده با سر، پا، پنالتی و... هم تعیین می‌شود تا کاربران سایت همه‌جوره شانس خود را امتحان کنند. حالا شنیده می‌‎شود در یکی از بازی‌های لیگ برتر بعضی از بازیکنان تیم روی گلزنی یکی از بازیکنان خود شرط‌بندی کرده بودند! به همین خاطر در طول بازی همه کار می‌کردند تا او گل بزند. تلاش‌های این بازیکنان، اما در نهایت بی‌نتیجه ماند و کسی هم نفهمید اصلاً چه اتفاقی افتاده است. به هر حال این مسائل چیزی نیست که همه متوجه آن شوند، مگر اینکه دوباره ادامه پیدا کند و به نوعی شایعه آن در رسانه‌ها بپیچد. 
در هر صورت این بازیکنان به خاطر شکستی که داشتند، ضرر بدی کردند. آن‌ها علاوه بر اینکه روی گلزنی همبازی خود شرط بسته بودند، روی برد تیم‌شان هم پول ریخته بودند، چون تصور می‌کردند حتماً برنده خواهند بود. در واقع این بازیکنان مطمئن بودند که برنده مسابقه خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون