{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حضور مدل معروف ایران در استادیوم زعبیل امارات سروصدای زیادی به راه انداخته است.

علاقه دختر شایسته جهان به شجاع خلیل زاده+عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

شاگردان برانکو ایوانکووچ شب گذشته با ارائه یک نمایش بی‌نقص  اولین برد آسیایی خود را در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا کسب کردند.

پیروزی 2_0 پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان آن هم با دو گل استثنایی شب فوق‌العاده‌ای را برای هواداران پرسپولیس به ارمغان آورد. اما بازی شب گذشته سرخ‌پوشان نیز با حواشی خاصی همراه بود.

برگزاری بازی در کشور ثالثی چون امارات باعث شد تا هواداران ایرانی زیادی به استادیوم بروند، در این بین حضور دو نفر حواشی خاصی را در فضای مجازی به وجود آورده است.

پریا عرب‌زاده، مدل معروف ایرانی که در دبی زندگی می‌کند بازی روز گذشته شاگردان برانکو را از نزدیک تماشا کرد. گویا این شخص که سابقه انتخاب به عنوان شایسته‌ترین دختر جهان را نیز در کارنامه دارد طرفدار دو آتیشه پرسپولیس است و اکثر دیدارهای این تیم در حوزه خلیج فارس را از نزدیک تماشا می‌کند.

البته عرب‌زاده علاقه خاصی به سبک بازی شجاع خلیل‌زاده دارد و این موضوع را بارها در اینستاگرامش مطرح کرده است و گل  زیبای خلیل‌زاده حسابی او را سر شوق آورد.

پس از اتمام بازی شایعات عجیبی در خصوص این شخص در استادیوم به وجود آمد و خیلی‌ها از علاقه او به سبک بازی شجاع نوشتند  و مدافع پرسپولیس را بهانه‌ای برای حضور او در ورزشگاه می‌دانستند.

زلاتکو دالیچ، سرمربی نایب قهرمان جهان که شایعاتی نیز در خصوص حضور او روی نیمکت تیم ملی به گوش می‌رسد دیگر تماشاگر ویژه بازی شب گذشته پرسپولیس بود.

-571312

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون