{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

فدراسیون فوتبال این روز‌ها به روشنی درباره اختلافات خود با کارلوس کی‌روش موضع‌گیری نمی‌کند. سرمربی سابق ایران ظاهراً از رفتار‌های فدراسیون شاکی است.

پیام مهم تاج به کی‌روش
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 کارلوس کی‌روش توقع داشت بلافاصله طلب ۹۰۰ هزار دلاری‌اش پرداخت شود، اما فدراسیون فوتبال به دلیل مشکلات مالی و همین‌طور تحریم‌ها موفق به این کار نشد. اخیراً تاج در مالزی سفت و سخت پیگیر حل این مشکل شد. او تلاش کرد زمینه را برای انتقال طلب فدراسیون از AFC به عنوان دستمزد کی‌روش فراهم کند. تا اینجا هنوز تلاش‌های او بی‌نتیجه مانده است. منابع خبری در فدراسیون فوتبال می‌گویند قرار است هفته آینده مهدی تاج در مالزی جلسه مهم دیگری را برای حل این مشکل برگزار کند. گویا تا آن زمان رئیس فدراسیون در مالزی می‌ماند. در همین حال یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال فاش کرد اخیراً مهدی تاج در پیامی به کی‌روش تلاش کرده تا مانع شکایت مرد پرتغالی از ایران به فیفا شود. کارلوس کی‌روش گویا عزم خود را جزم کرده تا این اقدام را انجام دهد. او مسئله شکایت از ایران را با وکلای خود در میان گذاشته است. در روز‌های ابتدایی امسال بود که خبرگزاری خبرآنلاین موضوع شکایت کارلوس کی‌‎روش از فدراسیون فوتبال را رسانه‌ای کرد. کمی بعد او این خبر را تأیید و اعلام کرد اقدامات لازم را در کمیته انضباطی فیفا صورت خواهد داد. 
حالا تاج در تلاش است کی‌روش را از شکایت منصرف کند. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال فاش کرد مهدی تاج در پیامی به کارلوس از او خواسته دست نگه دارد چراکه مشکلی بابت پرداخت طلبش وجود ندارد. تاج تأکید کرده در مذاکراتی که با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته همه چیز را برای انتقال پول مهیا کرده و این مشکل به زودی حل می‌شود. 
رئیس فدراسیون فوتبال امیدوار است با پیامی که برای کی‌روش فرستاده مانع اقدام جدی او برای شکایت از ایران شود. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون