{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محمد تقوی سرمربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی حرف‌های جالبی درباره اشتباهات فروزان مطرح کرده است.

پشت پرده اشتباهات «فروزان» مشخص شد/ عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

محسن فروزان دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی که در بازی‌های گذشته عملکرد درخشانی در درون دروازه این تیم تبریزی داشت در برابر تیم سپیدرود رشت اشتباهات فاحشی مرتکب شد به همین علت او از سوی زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی از این تیم کنار گذاشته شد.

محمد تقوی سرمربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی در صفحه اینستاگرام خود حرف‌های جالبی درباره فروزان منتشر و نوشت که اگر اشتباهی این دروازه‌بان کرده است به خاطر تفکراتی بوده که من از او خواسته بودم.

تقوی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

 

«سعی می‌کنم در موضوعاتی که تاثیرگذار نیستم اظهار نظر نکنم. پس از استعفایم از باشگاه تراکتورسازی که دلایلی کاملا حرفه‌ای داشت همچنان خبر‌های مربوط به این باشگاه را دنبال می‌کنم. تراکتورسازی بخشی مهم از تاریخ فوتبالم است که نمی‌توانم آن را نادیده بگیرم. هر بازیکنی در هر شرایطی ممکن است اشتباه کند، اما وظیفه دیگر اعضای باشگاه حمایت از این بازیکن است تا دیگر بازیکنان متوجه شوند در صورت اشتباه باشگاه تمام و کمال پشتیبان آنان است. فروزان یکی از معدود دروازه‌بان ‌هایی است که در بازی با توپ مهارت دارد و در تمامی مدتی که با او کار می‌کردم به او اجازه می‌دادم تحت هر شرایطی تنها پاس دهد و اگر اشتباهی نیز رخ داد تمامی مسئولیت آن را قبول می‌کردم. فروزان کاری را کرد که من در آن زمان از او می‌خواستم و اگر اشتباهی هم کرد به دلیل تفکری بود که من می‌خواستم در تراکتورسازی آن را نهادینه کنم. بازی سازی از خط دفاعی اصل اول مربیگری‌ام بود و در این شرایط فروزان مقصر نیست. تغییرات مربیان، بازیکن را سردرگم می‌کند و فروزان تنها کاری را کرد که من از او می‌خواستم. اگر مربی حال حاضر تراکتور سازی چنین تفکری ندارد باید هرچه زودتر آن را به بازیکنانش انتقال می‌داد. فروزان و هر بازیکنی اشتباه می‌کند، اما باید شجاعت داشته باشیم و بازیکن را فدای اشتباهات خود نکنیم. به امید موفقیت تراکتورسازی که بدون تردید دوران بسیار پرباری را در این تیم سپری کردم. در مدتی که در تراکتورسازی کار می‌کردم دکتر علیرضا اسدی تنها مدیرعاملی بود که تمام و کمال با تفکرات من هم سو بود که امیدوارم در فوتبال ایران چنین مدیرانی بیشتر مسئولیت داشته باشند.»

9736375_458

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون