{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در این فضایی که وسعت آن قابل محاسبه نیست هرگز نمی شود تمام سلیقه ها را راضی نگه داشت؛ با این همه بعضی ها می گویند عادل فردوسی پور به زودی جانشین پیدا می کند و از یادها می رود!

جای عادل فردوسی پور با این مجری پر شد!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

این چند خط را به همه دوستانی تقدیم می کنیم که این روزها به دلیل فقدان عادل فردوسی پور در صدا و سیما، تحلیل های خود را ارائه می دهند.
نظر همه محترم است؛ حتی آنهایی که انتقادهایی از فردوسی پور دارند و اصلا مگر می شود کار رسانه ای انجام داد و مصون از انتقاد بود؟
در این فضایی که وسعت آن قابل محاسبه نیست هرگز نمی شود تمام سلیقه ها را راضی نگه داشت؛ با این همه بعضی ها می گویند عادل فردوسی پور به زودی جانشین پیدا می کند و از یادها می رود!
ما با دلیل و استدلال و شواهد ساده تاریخی می گوییم این اتفاق هرگز رخ نمی دهد؛ چنان که هیچ وقت برنامه «دیدنی ها» که در دهه ۶۰ برای نسل ما پخش می شد، با اجرای جلال مقامی فراموش نشد. مجری دیگری هم نتواسنت جای او را بگیرد.
سال ها قبل برای نسل پدران ما، عطاء ا... بهمنش یک گزارشگر و مجری فراموش نشدنی بود. مگر این بزرگمرد در تاریخ تلویزیون ایران جانشین پیدا کرد؟
برنامه معروف «مسابقه هفته» با منوچهر نوذری، هنوز در یادها مانده است؛ پس از نوذری آیا کسی توانست آن برنامه را اجرا کند؟
در عرصه برنامه های ورزشی، هنوز اجراهای جهانگیر کوثری در خاطرمان مانده است و ما همچنان کیومرث صالح نیا را به یاد می آوریم؛ آیا گزارشگران دیگر جای این دو عزیز را گرفتند؟
هادی عامل گزارشگر خاص کشتی است و هیچ وقت نمی توانیم بپذیریم، گزارش های این رشته ورزشی را از او بگیرند؛ اصلا دیدن کشتی با آقای عامل و اصطلاحلات اغراق آمیز و با مزه اوست که این ورزش را شیرین تر می کند.
در رشته بسکتبال بی تردید کسی نتوانست جای عنایت آتشی را بگیرد؛ هر وقت این چهره ها صاحب جانشین شدند، آن وقت می توانید ادعا کنید در تلویزیون، کسی می تواند جای عادل فردوسی پور را بگیرد.
فردوسی پور از ۲۰ سال قبل تا امروز اما کارکرد متفاوتی داشت؛ او بیش از همه برای برنامه اش مخاطب جذب کرد؛ جذابیت برنامه ۹۰ با حضور او بالا رفت و این برنامه، عادل محور شد؛
طبیعی است که تاثیر حضور فردوسی پور در ۹۰، آن قدر زیاد است که مجری دیگری نمی تواند جایش را پر کند و حتی اگر هر فردی را جانشین او کنند از سوی مخاطبان این برنامه پذیرفته نخواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون