{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محسن فروزان با عملکرد ضعیف خود در دیدار با سپیدرود حواشی زیادی را بوجود آورد، تا جایی که این حواشی به خانواده او نیز منتقل شد.

واکنش همسر محسن فروزان به حواشی جدید در فضای مجازی
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 بعد از دیدار دو تیم تراکتورسازی و سپیدرود و مشکلات بوجود آمده برای دورازه‌بان سرخ‌پوشان تبریزی، یک عکس در فضای مجازی منتشر شد که نسیم نهالی همسر محسن فروزان در دایرکت اینستاگرامی خود با ادبیاتی زشت و دو از ادب پاسخ یک هوادار عصبانی را داده است. اتفاقی که فشارها را بر روی فروزان دو چندان کرده است.

 

اما همسر این دروازه‌بان پرحاشیه در گفت‌وگویی این عکس را کاملا جعلی خواند و گفت: بعد از دریافت گل اول با توجه به استرسی که داشتم، ادامه بازی را ندیدم و می‌دانستم که همسرم در چه وضعیتی است. من هیچ‌گاه چنین ادبیاتی را به‌کار نمی‎برم و برای خود من هم این موضوع باورپذیر نیست.

 

نسیم نهالی در ادامه صحبت‌های خود افزود: با شناختی که در این چند سال از فضای مجازی بدست آورده‌ام بعد از چنین نتایجی هیچ‌گاه به سراغ فضای مجازی نمی‌روم و خداروشکر با توجه به امکانات اینستاگرام می‌شود زمان حضور و اکتیو بودن را مشخص کرد. همسر من همیشه تلاش می‌کند شماره یک باشد و بهترین عملکرد خود را به‌نمایش بگذارد، مطمئن باشید این عکس‌ها جعلی است و من قطعاً از طریق  مراجع قضایی پیگیر این موضوع خواهم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون