{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد اشتباهات محسن فروزان در این بازی گفت: مگر می‌شود بازیکنی عمدا اشتباه کند. آن هم بازیکن تیمی که برای قهرمانی می‌جنگد. ما می‌دانستیم ممکن است چنین اشتباهی کند چرا که این تیم را آنالیز کرده بودیم.

واکنش بازیکن سپید رود به اشتباه محسن فروزان
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

محمد بلبلی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز که با برتری شاگردان دست‌نشان به پایان رسید، اظهار داشت: بازی سختی بود و می‌دانستیم فرصت اشتباه نداریم و با برنامه‌ریزی و آنالیزی که کادر فنی از حریف کرده بود، موفق شدیم برنده از میدان خارج شویم.

وی ادامه داد: پیروزی برای ما دور از دسترس نبود چون روی حریف شناخت داشتیم. حتی روی توپ نگه داشتن‌های محسن فروزان کار کرده بودیم. می‌دانستیم زیر توپ نمی‌زند و بیشتر با مدافعانش پاسکاری می‌کند. همه این خصوصیات را آنالیز کرده بود.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد اشتباهات محسن فروزان در این بازی گفت: مگر می‌شود بازیکنی عمدا اشتباه کند. آن هم بازیکن تیمی که برای قهرمانی می‌جنگد. ما می‌دانستیم ممکن است چنین اشتباهی کند چرا که این تیم را آنالیز کرده بودیم. در بازی قبلی هم فروزان یک سرتوپ زد و نزدیک بود مهاجم حریف مثل بازی با ما توپ را از او بگیرد. همه این فیلم‌ها را در هفته گذشته آنالیز کردیم و خداراشکر موفق هم بودیم.

بلبلی با اشاره به شانس بقا سپیدرود در لیگ برتر تصریح کرد: سپیدرود با اختلاف امتیاز بالا در لیگ برتر می‌ماند. ما همه تلاش خود را برای بقا می‌کنیم و کاری به نتایج دیگر تیم‌ها نداریم. از این رو در هر بازی که به میدان می‌رویم باید سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد عملکرد خود در بازی با تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من فقط کار‌های مربیان را انجام می‌دهم. فکر می‌کنم دست‌نشان هم از من راضی است. وظایفی که به من داده شده بود را در زمین اجرا کردم و خداراشکر بازی من به چشم آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون