{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک روزنامه قطری از ۲ انتقال مهم در فصل آینده لیگ ستارگان خبر داد.

طارمی به پرسپولیس نزدیک شد؟!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

مهدی طارمی این روزها روزگار خوشی در الغرافه ندارد و سرمربی تیم از او راضی نیست خبرهایی نیز مبنی بر بازگشتش به پرسپولیس شنیده می شود.

به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال و به نقل از روزنامه الوطن قطر، عمر السومه، مهاجم سوریه‌ای تیم الاهلی عربستان تصمیم گرفته تا فصل آینده در لیگ ستارگان قطر بازی کند و انتظار می‌رود به تیم الدحیل انتقال یابد.

این روزنامه قطری در ادامه این خبر نوشت:

عمر السومه در حالی به الدحیل می‌پیوندد که یوسف العربی، مهاجم فرانسوی – مراکشی این تیم جایگزین مهدی طارمی، مهاجم ایرانی در تیم الغرافه خواهد شد.

حالا با این وضعیت و با توجه به انتشار خبری از سوی فاکس اسپورت آسیا و حضور چند وقت اخیر طارمی در ایران که همراه با انتشار پست ها و استوری های او از بودنش در تهران بوده است ، اخبازی شنیده می شود که هم زمان با احتمال بازگشت وحید امیری ، برانکو هم چراغ سبز خود را برای بازگشت مهدی طارمی نشان داده است.

گو اینکه او هر بار که با پرسش در این رابطه روبرو شده است ، هر اتفاقی را ممکن دانسته و حتی جدایی او از پرسپولیس را جبر زمانه اعلام کرده که برای پرسپولیس با توجه به شرایط مالی آن زمان و نزدیک بودن  پایان قرارداد طارمی ف چاره ای جز اجازه برای انتقالش به الغرافه برای برانکو باقی نمانده بوده است.

به هر روی باید منتظر ماند و دید که در نهایت آیا خبر فاکس اسپورت آسیا درست است و در پایان فصل شاهد بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس خواهیم بود و یا خیر؟!

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون