{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نکته کلیدی بیانیه استقلال برای بخشش باقری عدم اشاره به درخواست شفر و صحبت های سرمربی این تیم بود.

 اختلافات داخلی ” استقلال ” علنی شد!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

اختلافات داخلی استقلال را پایانی نیست و در حالی که امیرحسین فتحی و علی خطیر همواره این مشکلات را اختلاف سلیقه خانوادگی می دانند اما شرایط نشان می دهد که این موضوع قطعا فراتر از یک اختلاف سلیقه جزئی و درون خانوادگی باشد.در شرایطی که شفر نزدیک به دو هفته و بارها برای بخشیده شدن فرشید باقری گفت و گو کرد و خواهان بخشش این بازیکن شد، در نهایت باشگاه استقلال به شکل عجیبی این بازیکن را بخشید.

اطلاعیه ای روی سایت باشگاه استقلال قرار گرفت که در آن هیچ اشاره ای به نام وینفرد شفر و درخواست او و نیاز استقلال به باقری نشده بود و تنها نام اصغر حاجیلو به چشم می خورد که به عنوان بزرگتر و فرد نزدیک به مدیرعامل توانسته نظر او را تغییر دهد. در متن این اطلاعیه صراحتا اشاره شده که فتحی با درخواست “حاجیلو و پیشکسوتان” موافقت کرده تا مشخصا به اختلافات عمیق در باشگاه اشاره شود. اختلاقاتی که سفرهای گاه و بیگاه فتحی با آبی ها نمی تواند پایان آن را رقم بزند و باعث تشدید آن می شود.

مدیران استقلال در شرایطی اینگونه با این موضوع برخورد کردند که به نظر می رسد قصد دارند هیچ امتیازی به شفر ندهند و هیچ کرنشی در برابر او نداشته باشند؛ موضوعی که می تواند مهر تاییدی بر همه صحبت هایی باشد که پیش از این تکذیب شده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون