{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تیم فوتبال استقلال پس از برد الهلال در بازی رفت، با روحیه بالایی در دیدارهای بعدی خود حاضر شد و موفق شد با برد سپاهان و ماشین سازی تبریز 6 امتیاز حساس را کسب کند.


خبر خوش آسیایی برای استقلالی‌ها+عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

استقلال در آغاز دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دیدار بسیار حساسی پیش رو دارد. آبی پوشان پایتخت به مصاف الهلال صدرنشین گروه مرگ می روند و در صورتی که بتوانند به برد برسند شانس بسیار بالایی برای صعود به دور بعد خواهند داشت.

در شرایطی که فرشید اسماعیلی مصدوم است و صیادمنش هم نمی تواند آبی پوشان را همراهی کند و از طرف دیگر علی کریمی هم مصدومیت جزئی دارد و وضعیتش مشخص نیست اما بهترین خبر برای آبی پوشان بازگشت وریا غفوری و طارق همام است. این دو بازیکن مصدوم استقلال که چند هفته ای است نمی توانند تیم را همراهی کنند در تمرین اخیر آبی پوشان شرکت کردند  و همراه تیم به امارات می روند.

این دو بازیکن مشکلی برای حضور در ترکیب اصلی ندارند و از آنجا که در بازی رفت حضور نداشتند الهلال هم شناختی از آنها ندارد و این می تواند برگ برنده آبی پوشان مقابل حریف عربستانی باشد.

این خبر بسیار خوبی برای سرمربی و هواداران تیم آبی پوش است و وقتی تکمیل تر می شود که فرشید باقری هم بخشیده شده و بدین ترتیب استقلال 3 بازیکن دارد که در دایره آنالیز تیم حریف نیست و در صورت صلاح دید وینفرد شفر می توانند کمک شایانی به تیم کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون