{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حمید درخشان در مصاحبه آخر خود درباره وضعیت پرسپولیس، از عملکرد ماریو بودیمیر هم انتقاد کرده است . این انتقاد درخشان دستمایه مطلبی شده که احسان مرتضوی هوادار پرسپولیس برای پارس فوتبال ارسال کرده است.

انتقاد جنجالی سرمربی سابق پرسپولیس از خرید برانکو

احسان مرتضوی یکی از هواداران پرسپولیس مطلبی را برای تحریریه پارس فوتبال ارسال کرده است . او نسبت به یکی از مصاحبه های درخشان واکنش نشان داده است.

حمید درخشان در مصاحبه آخر خود درباره وضعیت پرسپولیس، از عملکرد ماریو بودیمیر هم انتقاد کرده است. حمید درخشان می‌گوید:

«متاسفانه تاکنون از او عملکردی در سطح یک بازیکن درجه یک خارجی که به تیم آمده ندیده‌ام. از دید خودم می‌گویم که هنوز بودیمیر نتوانسته به خط جلوی پرسپولیس کمک کند و ما هنوز در این پست مشکل داریم. اگر قرار باشد تیم در آسیا موفق باشد باید این مشکل حل شود، وگرنه همین جا (مرحله گروهی) گرفتار می‌شویم. امیدواریم به خط حمله نگاه ویژه‌ای داشته باشند تا زحمات تیم در سایر خطوط و دوندگی بازیکنان به هدر نرود و بتوانیم بیشتر به گل برسیم.»

اگرچه که انتقاد درخشان زیاد هم نادرست نبوده و انتظارات از بودیمیر بیشتر از این‌هاست اما ما هواداران پرسپولیس با به خاطر آوردن سابقه نامناسب درخشان در جذب بازیکن خارجی این انتقاد از سوی شخصی مانند درخشان را تاب نیاورده و نسبت به این مصاحبه درخشان انتقاد داریم .

کاش آقای درخشان درباره عملکرد درخشانِ جونیور تادئو که در زمان ایشان به پرسپولیس پیوستند هم در این چند سال توضیحات قانع‌کننده‌ای می دادند.

تادئو همان مهاجمی بود که در زمان هدایت شما به پرسپولیس آمد و فقط یک گل از روی نقطه پنالتی برای این تیم زد. تقریبا از فیزیک بدنی او هم مشخص بود که این بازیکن خارجی کمکی به پرسپولیس نخواهد کرد.

تادئو خیلی زود از پرسپولیس رفت و مبلغ نسبتا کلانی هم از این باشگاه گرفت تا به فیفا شکایت نکند و درخشان هم که هرگز توضیحی درباره نحوه جذب او و عملکرد ضعیفش در پرسپولیس نداد. مثل خیلی از بازیکنان دیگری که در زمان او به پرسپولیس پیوستند و جز دردسر برای این تیم چیزی نداشتند.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها