{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بعد از مشکلاتی که بین محسن فروزان و باشگاه تراکتورسازی به‌وجود آمد برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله نادر قاضی‌پور اظهاراتی را مطرح کردند که منجر به شکایت فروزان از آنها شد.

قاضی‌پور: از شکایت فروزان خوشحالم
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 

بعد از مشکلاتی که بین محسن فروزان و باشگاه تراکتورسازی به‌وجود آمد برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله نادر قاضی‌پور اظهاراتی را مطرح کردند که منجر به شکایت فروزان از آنها شد. وکیل محسن فروزان نیز اعلام کرد از این نماینده مجلس به‌دلیل اظهاراتش در هیات نظارت بر رفتار نمایند‌گان مجلس شکایت کرده است.

در همین خصوص سراغ قاضی‌پور رفتیم که به «فرهیختگان» گفت: «از اینکه این شکایت صورت گرفته است بی‌خبرم، اما طبق قانون‌اساسی اصل 44، شکایت‌کردن حق محسن فروزان است و او می‌تواند شکایت کند. اتفاقا کار خوبی هم کرده که شکایت کرده است.»

وی در پاسخ به این سوال که مگر حرف غیرمستند زده بود که فروزان بخواهد بابت آن از یک نماینده مجلس شکایت کند، گفت: «ما نامه نوشتیم و روی حرف‌مان هم هستیم. قطعا دادگاه صالحه‌ای هست که حق و ناحق را تشخیص می‌دهد. او حق دارد شکایت کند و ما هم تابع قانون هستیم، دادگاه هم تشخیص می‌دهد چه کسی راست می‌گوید و حق با کیست. خوشحالیم که این بازیکن شکایت کرده است.»

قاضی‌پور درباره اینکه حسن‌زاده، مالک باشگاه خونه‌به‌خونه نیز نسبت به حضور فروزان در این تیم اظهاراتی را مطرح کرده و گفته بود ما هم به‌خاطر شائبه‌هایی که وجود داشت با وی قطع همکاری کردیم، ادامه داد: «فروزان یک ورزشکار است و باید مسلک پهلوانی داشته باشد. در بحث پهلوانی نیز صداقت و امانت‌داری اولویت اول هر ورزشکاری محسوب می‌شود. فروزان قبل از بازی با سپیدرود باید دو کار انجام می‌داد.

اول اینکه اگر شخصی از اعضای خانواده‌اش با شرط‌بندی مرتبط است، باید به او می‌گفت در این بازی فعالیتی مرتبط با شرط‌بندی نکند چون خودش هم ذی‌نفع است و با این کار شخصیتش را نشان می‌داد و دوم اینکه به مربیان تیمش می‌گفت اگر من درون دروازه قرار نگیرم بهتر است چون تیم رقیب همشهری من به‌شمار می‌رود.»

این نماینده مجلس در ادامه گفت‌وگو با «فرهیختگان» درباره صحبت مالک تراکتورسازی مبنی‌بر اینکه چرا فروزان همیشه جلوی سپیدرود گل‌های شائبه برانگیز می‌خورد، اظهار داشت: «من تخصص ندارم درباره مسائل فنی فوتبال اظهارنظر کنم ولی از وزیر ورزش درخواست کردم تا این موضوع و گل‌هایی که فروزان خورده است را در کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال بررسی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون