{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

جمشیدی گفت: در مورد مظاهری هم هنوز هیچ صحبتی نشده، ولی این بازیکن قراردادش در پایان فصل تمام می‌شود و می‌تواند به هر تیمی برود.

واکنش سخنگوی ذوب آهن به پرسپولیسی شدن مظاهری
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 احمد جمشیدی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن ایران و الوصل امارات که با برتری شاگردان منصوریان به پایان رسید، اظهار داشت: خداراشکر بازی خیلی خوب بود و توانستیم با یک پیروزی دلچسب صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کنیم. همه در این بازی از جان مایه گذاشتند و صمیمانه از کادرفنی و بازیکنان تشکر می‌کنیم.

وی افزود: ما بازی که ارائه دادیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به حریف بزنیم، اما به هر حال بازی حساس بود و همین که ۳ امتیاز را گرفتیم و صعود کردیم نکته بسیار مهمی بود.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درباره ناراحتی منصوریان از اینکه چرا در بازی‌های خانگی ورزشگاه فولادشهر پُر نمی‌شود و سکو‌ها تقریبا خالی است تصریح کرد: متاسفانه کانون هواداران ما قبلا تلاش چندان زیادی نداشت و همین باعث شد که تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه کم شود. این موضوع یکی از اصلی‌ترین مباحث جلسات هیئت مدیره است و در حال برنامه‌ریزی هستیم تا آسیب‌شناسی کنیم و هواداران را دوباره به ورزشگاه بیاوریم.

جمشیدی در مورد اینکه آیا باشگاه ذوب‌آهن بابت صعود این تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا پاداشی برای اعضای تیم در نظر دارد یا خیر، گفت: در این خصوص فردا تصمیم گیری می‌شود. مطمئنا اعضای تیم ما استحقاق پاداش را دارند و ما هم سعی می‌کنیم علاوه بر پرداخت بخشی از قرارداد‌ها در روز‌های آتی به آنها پاداش هم بدهیم.

وی در واکنش به بحث تمدید قرارداد علیرضا منصوریان و رشید مظاهری و اینکه شنیده می‌شود مظاهری برای فصل آینده پرسپولیسی می‌شود، عنوان کرد: مشکلی برای مذاکره درباره تمدید قرارداد منصوریان وجود ندارد و اعضای هیئت مدیره می‌خواهند با این مربی ادامه همکاری دهند. به زودی جلسه‌ای را با منصوریان در این خصوص برگزار می‌کنیم. در مورد مظاهری هم هنوز هیچ صحبتی نشده، ولی این بازیکن قراردادش در پایان فصل تمام می‌شود و می‌تواند به هر تیمی برود. هر چند که ما سعی داریم این بازیکن را در تیم نگه داریم.

 

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در خصوص بازی بعدی این تیم در لیگ برتر مقابل تراکتورسازی خاطرنشان کرد: با توجه به روحیه‌ای که در تیم وجود دارد و کیفیتی که از خود نشان داده‌ایم، سعی می‌کنیم تراکتورسازی را شکست دهیم. شاید سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان را از دست داده باشیم، اما همچنان برای کسب رتبه بهتر تلاش می‌کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون