{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پرسپولیس معمولاً با شایعات و حواشی زیادی مواجه می‌شود، اما بخشی از آن، صحت دارد و بخش زیادی از این حواشی نیز دروغ است ولی بعضی از اخبار به خاطر آنکه مسبوق به سابقه است، می‌تواند نگران‌کننده باشد.

بودیمیر برای همیشه از پرسپولیس رفت؟!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

دو فصل قبل، آنتونی گولتس مدافع کروات پرسپولیس بعد از ۲ ماه نیمکت‌نشینی و سکونشینی در پرسپولیس، به این بهانه که پولی دریافت نکرده بود، از پرسپولیس رفت و با شکایت از پرسپولیسی‌ها، پرونده قطوری در فیفا ایجاد کرد. این پرونده در نهایت با شکست پرسپولیس همراه شد و سرخپوشان مجبور شدند در سه مقطع، پول و سود پول را به حساب گولتس واریز کنند. 
در پایان دیدار پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در امارات، بدون هیچ خبر قبلی بودیمیر از جمع سرخپوشان جدا شد و از دبی مستقیماً به همراه اعضای خانواده و دوستان صمیمی برانکو راهی زاگرب شد. حدود ۱۰ نفر از نزدیکان برانکو و سایر کروات‌ها از کرواسی برای حمایت از سرخپوشان به دبی سفر کردند و در بازگشت، بودیمیر آن‌ها را همراهی کرد. بعد هم برانکو گفت ۵ روز به این مهاجم کروات مرخصی داده تا برای درمان به کرواسی برگردد و زیر نظر پزشکان معتمدش، دوران مصدومیت را طی کند. این در حالی است که قبل از سفر پرسپولیسی‌ها به امارات، پزشکان تیم می‌گفتند در تلاش هستند تا این بازیکن را به دیدار مقابل الاهلی برسانند ولی حالا شرایطی به وجود آمده که نه تنها بازی با الاهلی بلکه بودیمیر حضور مقابل سپاهان و احتمالاً تراکتورسازی را نیز از دست داده است. 
بازگشت بی‌سروصدای بودیمیر به کرواسی، شایعات جدیدی ساخت. مهاجم کروات پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی فصل جاری لیگ برتر با قرارداد کوتاه مدت شش ماهه به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شد، آمار جالبی نیز ندارد و تنها توانسته یک گل برای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور ازبکستان به ثمر برساند. او به خاطر این آمار، فشار روی برانکو را افزایش داده زیرا در ۵۰۴ دقیقه‌ای که در لیگ برتر برای پرسپولیس بازی کرده، بیشتر یک پاسور خوب بوده تا مهاجم فرصت‌طلب و گلزن! این بازیکن در حالی برای معالجه خود به کرواسی بازگشت که صحبت‌های ضد و نقیضی درخصوص عدم علاقه به ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس توسط بودیمیر شنیده می‌شود و این امکان وجود دارد که در کرواسی بماند تا با این کار، بتواند هرچه زودتر مطالباتش از پرسپولیس را دریافت کند. 
طبق یک قانون بین‌المللی، بازیکنان و مربیان خارجی که در کشور دیگر طی دو ماه پیاپی از باشگاه مطبوع خود پولی دریافت نکنند، این اجازه را دارند که به کشور خود برگردند و به کمیته تعیین وضعیت فیفا شکایت کنند تا به سرعت پول خود را دریافت کنند. دقیقاً همان قانونی که به گولتس اجازه داد از باشگاه غرامت بگیرد و حالا شایعه شده بودیمیر به دنبال آن است که همان راه را برود و مطالباتش از پرسپولیس را قبل از پایان فصل دریافت کند! این بازیکن از عقب افتادن مطالباتش گله دارد و سه بار موضوع را با مدیران باشگاه در میان گذاشته ولی هیچ‌کس به خواسته‌هایش توجهی نشان نداده تا باعث عصبانیت شماره ۱۹ سرخپوشان شود. اگر این شایعات صحت داشته باشد، باید منتظر یک جنجال واقعی اطراف پرسپولیس باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون