{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اطلاعاتی که پیش از این درخصوص قرارداد برانکو عنوان شده اشتباه بود. در واقع پرسپولیسی ها در محاسباتشان، گافی حدود یک میلیارد تومان داده‌اند.

گاف یک میلیاردی پرسپولیسی‌ها در مورد برانکو
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 مدیران باشگاه پرسپولیس در گفتگو‌های دوستانه با خبرنگاران، مدعی بودند طلب برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات سرخپوشان از این باشگاه، ۸۰۰ هزار دلار است و او ۱۱ ماه است که هیچ پولی نگرفته، اما هنگام تسویه حساب، باید همین رقم را دریافت کند. 
با این حال، موضوع جالبی شنیدیم. گویا قرارداد این مربی با باشگاه پرسپولیس، با مرجع ارز «یورو» بوده نه دلار. با این حساب، اطلاعاتی که از سوی نزدیکان پرسپولیس به دست رسانه‌ها می‌رسید، اشتباه بود و در واقع سرخپوشان در این ماجرا، گاف حدود یک میلیارد تومانی داده‌اند. 
به بیان دیگر، اگر قرارداد برانکو با دلار محاسبه شود، با توجه به رقم ۱۳ هزار و ۸۸۰ تومان دلار در بازار تهران، طلب او بیش از ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود، اما اگر قیمت یورو همان روز را مبنای طلب برانکو قرار بدهیم و با یوروی ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومانی محاسبه کنیم، این رقم به بیش از ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می‌رسد! 
تحت هر شرایطی و با هر رقمی، تسویه حساب کردن با برانکو کار بسیار سختی برای باشگاه پرسپولیس به حساب می‌آید مگر اینکه دلار دولتی دریافت کنند که آن هم فقط روی کالای اساسی به شرکت‌های تجاری اعطا می‌شود. البته راه دیگر، دریافت مطالبات و پاداش از کنفدراسیون فوتبال آسیا به علت رسیدن به فینال فصل ۲۰۱۸ یا دریافت طلب از فیفا به خاطر حضور ۳ بازیکن پرسپولیس به نام‌های مهدی طارمی، وحید امیری و علیرضا بیرانوند در جام جهانی است که با توجه به افزایش تحریم‌های بانکی، فعلاً این امر، نشدنی به نظر می‌رسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون