{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

باشگاه استقلال در پایان فصل با چند بازیکن قطع همکاری خواهد کرد.

سوپراستار استقلال به تراکتور می‌رود + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 حواشی دیدار روز گذشته استقلال و پدیده تمامی ندارد و این طور که از شواهد پیداست سرمربی آبی‌ها تاوان سنگینی به دلیل  این باخت خواهد داد.

صبح امروز اکثر رسانه‌های داخلی خبر اخراج شفر و روی کار آمدن فرهاد مجیدی را روی خروجی‌های خود کار کرده‌اند، با این حساب دود نتیجه بازی روز گذشته تنها در چشم شفر نرفته و چند استقلالی دیگر هم باید همزمان با شفر چمدان‌هایشان را جمع کنند.

در صورت درست از آب در آمدن پیش‌بینی‌ها، سید مهدی رحمتی بزرگ‌ترین خروجی استقلال در فصل نقل‌وانتقالات خواهد بود. با وجود این که  رحمتی و مجیدی در یک ماه گذشته رابطه نسبتاً خوبی با هم جلوی دوربین‌ها داشته‌اند ولی این دو اختلاف سلیقه‌های بسیاری با هم دارند.

البته با توجه به جوی که روی سکو‌ها علیه رحمتی ایجاد شده مجیدی نیز مخالفتی با جدایی این دروازه‌بان نخواهد داشت.  اما مقصد بعدی رحمتی کدام تیم است؟!

تراکتورسازی در فصل نقل‌وانتقالات بهتریم گزینه برای کاپیتان استقلال به حساب می‌آید؛ چرا که او با حضور در این تیم هم می‌تواند مدعی کسب عنوان جام باید و هم از نظر مالی تامین شود.

در خصوص پیوستن این دروازه‌بان به تیم اول شهر تبریز این گونه بهتر است بنویسیم که هم رحمتی به تراکتور نیاز دارد و هم تراکتور به رحمتی.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون