{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیرعامل باشگاه استقلال اخبار مبنی بر برکناری سرمربی آلمانی این تیم و حضور فرهاد مجیدی در راس کادر فنی را گمانه زنی رسانه ها عنوان کرد.

تکذیب خبر تعلیق شفر از سوی فتحی !
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

امیر حسین فتحی در مورد شکست تیم استقلال مقابل پدیده و صحبت‌هایی که بعد از بازی درباره برکناری شفر و انتخاب فرهاد مجیدی مطرح شده است گفت: صحبت‌های مطرح شده همه گمانه‌زنی رسانه‌ها است و هیچ صحبت رسمی از سوی مسئولان باشگاه استقلال مطرح نشده است.

وی افزود: به هر حال استقلال بازی را باخته و طبیعی است که چنین مسائلی مطرح شود. ما بازی مهمی را باختیم ولی از طرف ما هیچ تصمیمی در خصوص برکناری وینفرد شفر و جانشینی مجیدی اتخاذ نشده است. من در مشهد هستم و باید به تهران برگردم و با مشاوران فنی و افراد اهل فن و هیات مدیره صحبت کنم. تمامی اخبار پیرامون حضور مجیدی و برکناری شفر گمانه زنی است. ما هم تصمیمی نگرفته ایم و من هم با هیچ کسی در مورد این قضایا صحبت نکرده‌ام.

فتحی تاکید کرد: فعلا قراری برای تشکیل جلسه هیات مدیره نگذاشته ایم، بحث ماندن آقای شفر یک بحث فنی است و نه احساسی. ما یک طرف بحث قرارداد با وی را داریم و از یک طرف هم بحث فنی داریم. باید در فرصت مناسب در این خصوص تصمیم بگیریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در حالی این صحبت ها را مطرح کرده که خبر مربوط به تعلیق شفر را شب گذشته علی خطیر، معاون باشگاه استقلال اعلام کرده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون