{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سرمربی پدیده می گوید تیمش با کار تیمی موفق شد استقلال را شکست بدهد وی گفت: می توانستیم بیشتر به استقلال گل بزنیم .

طعنه گل محمدی به استقلالی ها!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

یحیی گل محمدی بعد از پیروزی یک بر صفر برابر استقلال پاسخ خبرنگاران را داد:

جا دارد از انجمن خبرنگاران ورزشی، شهرداری، استان قدس و … که در این بازی خیلی از ما حمایت کردند تشکر کنم. تلاش زیادی صورت گرفت که بازی خوبی برگزار شود و با یک کار جمعی بازی به شکلی خوب برگزار شد. از هواداران پدیده ممنونم چون وقتی از اتوبوس پیاده شدیم فقط تشویق پدیده را شنیدیم و این پشتیبانی دلیل اصلی برد ما در بازی امروز بود. از تک تک مردم تشکر می‌کنم و امیدوارم در پایان لیگ جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

بازی کردن با استقلال واقعا سخت است

یحیی گل محمدی گفت:

بازی سخت و نفس گیری مقابل یک تیم با مربی خوب داشتیم، بازی کردن با استقلال واقعا سخت است ولی فکر می‌کنم شیوه بدی نداشتیم و گل زدیم و از آن محافظت کردیم. هیجان بازی بالا بود، بازی بیشتر هیجانی بود تا موقعیت های آشکار داشته باشد. حتی می شد گلهای بیشتری بزنیم ولی از بازیکنانم ممنون هستم. برخی از آنها با آنتی بیوتیک و آمپول بازی کردند و غیرت خود را به مردم نشان دادند. البته کار ما هنوز تمام نشده و ۳ بازی سخت در پیش داریم و امیدوارم با انرژی خوب مسابقات را پیگیری کنیم.

 

می توانستیم به گل هایمان اضافه کنیم

یحیی گل محمدی گفت:

می‌شد به گل‌هایمان اضافه کنیم، دو سه بازیکنم سرماخورده بودند، اما با پنی‌سیلین به زمین رفتند و با غیرتی مثال‌زدنی در میدان ظاهر شدند.

کار تمام نشده است

۳ بازی سخت دیگر داریم و کار هنوز تمام نشده‌است. امیدوارم این حمایت‌ها ادامه‌دار باشد تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن، در انتهای فصل به رتبه‌ای خوب برسیم.

 

عملکرد داور؟

یحیی گل محمدی گفت:

در کل فکر می‌کنم ناظمی، قضاوت خوبی داشت. هفته قبل با آن همه اتفاق، در نهایت داور سه چهار دقیقه وقت تلف شده گرفت، اما امروز ۶ دقیقه محاسبه شد‌ه بود که عجیب بود. در کل از قضاوت راضی‌ام و خسته‌نباشید می‌گویم.

به آینده امیدوار هستیم

بحث مربوط به قهرمانی و کسب سهمیه، فکر می‌کنم به هفته آخر کشیده شود. اگر روند امروز را در بازی‌های آینده هم داشته‌باشیم، می‌توانیم امیدوار باشیم. تا امید داریم می‌جنگیم، به مردم مشهد قول می‌دهم.

 

چرا صادقی تعویض شد؟

یحیی گل محمدی گفت:

البته اکبر صادقی سه کارته شد و بازی آتی را از دست داد. صادقی یکی از مهره‌های تاثیرگذار ماست که امروز با وجود مشکلات زیادی که داشت به میدان رفت و جانانه تلاش کرد. امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد.

نقش مالک پدیده در موفقیت تیم؟

باید از حمیداوی تشکر ویژه‌ای داشته‌باشم. همه ما می‌دانیم که سرمایه‌گذاری در فوتبال بازگشتی ندارد اما او عاشقانه، مثل منجی به داد تیم ما رسید و زحمات زیادی برای موفقیت تیم پدیده شهرخودرو کشیده‌است.

تعویض برزای؟

یحیی گل محمدی گفت:

فکر نمی‌کنم تعویض برزای زود بوده‌باشد، می‌خواستیم از بازیکنی تازه‌نفس برای فشار بیشتر روی دفاع استقلال استفاده کنیم. همه بازیکنانم تلاش کردند و زحمت کشیدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون