{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

گروهی از مدیران استقلال روی جذب یک سرمربی کروات توافق کرده‌اند. طبق توافق شبانه با مجیدی سرمربی فصل آینده استقلال به احتمال ۸۰ درصد هموطن برانکو خواهد بود.

هموطن برانکو، گزینه سرمربیگری استقلال
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 فرهاد مجیدی بر اساس ادعای مدیرعامل باشگاه استقلال به رغم میل باطنی به عنوان سرمربی موقت این تیم برگزیده شد. اما مقامات باشگاه تأکید دارند سرمربی تیم در فصل آینده خارجی است و به احتمال زیاد قبل از پایان همین فصل معرفی خواهد شد! در همین رابطه روز گذشته شنیدیم توافقاتی روی نام کشور سرمربی جدید آبی‌پوشان پایتخت صورت گرفته است. توافقی که البته شفاهی بوده و هیچ بعید نیست در آینده اتفاقات دیگری رخ بدهد. 
خارجی حتماً می‌آید
مصوبه مدیران باشگاه استقلال بر پایه استفاده از سرمربی خارجی استوار شده و مدیران تأکید دارند که بنا بر دلایلی حاشیه‌های استفاده از سرمربی خارجی به مراتب کمتر است. از سوی دیگر توافقی دوگانه هم با فرهاد در این مورد صورت گرفته که بر اساس آن، مجیدی متعهد شده که فصل بعد زیر دست سرمربی خارجی کار کند و باشگاه نیز هنگام مذاکره با چهره مورد نظر شرط می‌کند که فرهاد باید دستیار اول باشد و اگر دستیاران خارجی هم بیایند باید پس از مجیدی قرار بگیرند. البته این وسط نکته مهم آن است که اگر استقلال با فرهاد طی این ۵ بازی باقی مانده نتایج خیره‌کننده‌ای بگیرد تکلیف چه می‌شود؟ مثلاً اگر مجیدی هر ۵ بازی را ببرد، آیا باز هم حاضر می‌شود دستیار یک سرمربی خارجی باشد؟
توافق بر سر سرمربی کروات.
اما تکلیف سرمربی خارجی جدید استقلال چه می‌شود؟ خبر‌های رسیده حکایت از آن دارد که گروهی از مدیران روی جذب یک سرمربی کروات توافق کرده‌اند و طبق توافق شبانه با مجیدی سرمربی فصل آینده استقلال به احتمال ۸۰ درصد هموطن برانکو خواهد بود. یکی از اطرافیان باشگاه در واکنش به این خبر خطاب به خبرورزشی گفت: نمی‌توانم با قاطعیت جذب سرمربی کروات را تأیید کنم، ولی کلاً نظرمان روی سرمربیان کروات و شرق اروپا مثبت است، چون اولاً دستمزدشان کمتر است و در ثانی سطح توقع‌شان از بعد امکانات نیز پایین‌تر از مربیان غرب اروپا. البته شاید همه چیز در دقیقه ۹۰ عوض شود، چون یک سیب را وقتی به آسمان می‌اندازید تا پایین بیاید هزارتا چرخ می‌خورد. الان نگاه استقلال به مربیان شرق اروپاست و کروات‌ها هم در این نگاه بسیار حائز اهمیت هستند، ولی این مسئله دلیل بر قطعی شدن جذب یکی از هموطنان برانکو نمی‌شود. ظاهراً با فرهاد مجیدی نیز بر سر جذب یک مربی شرق اروپایی توافق شده، ولی قرار است پس از جدال با استقلال خوزستان برای فصل آینده به طور جدی‌تری بحث شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون