{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

جرج لیکنز پس از چند هفته ناکامی و ازدست‌دادن شانس قهرمانی،‌ به‌احتمال فراوان شانسی برای هدایت تراکتورسازی در فصل بعد ندارد و از حالا گمانه‌زنی‌هایی درباره جانشین او به گوش می‌رسد.

قربانی بعدی نیمکت تراکتورسازی
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 هفته‌های پایانی لیگ برتر فوتبال در حالی برای تراکتورسازی تبریز در حالی سپری شدن است که این تیم عملاً شانس قهرمانی را از دست داده و با توجه به شرایط جدول فقط می‌تواند به کسب سهمیه آسیایی امیدوار باشد.

تبریزی‌ها که با سروصدای زیاد و جذب بازیکنان ملی‌پوش لیگ برتر را آغاز کردند، در ابتدای فصلجان توشاک مربی سرشناس ولزی را با قراردادی سه‌ساله روی نیمکت نشاندند اما خیلی زود و تنها پس از حدود ۹۰ روز توشاک چمدان به دست فرودگاه تبریز را ترک کرد تا اولین اخراجی تراکتورسازان در این فصل لقب بگیرد.

محمدرضا زنوزی مالک متمول باشگاه تراکتورسازی که با وجود عقد قرارداد سه‌ساله، به‌راحتیتوشاک را پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان در جام حذفی کنار گذاشت، چند هفته‌ای نیمکت تیمش را به محمد تقوی مربی جوان ایرانی سپرد اما در تعطیلات نیم‌فصل با وجود عملکرد نسبتاً خوب این مربی، باز هم دست به تغییر زد و جرج لیکنز بلژیکی را با قراردادی ۲ سال و نیمه به سرمربیگری تیمش منصوب کرد

لیکنز که در هفته‌های ابتدایی نیم‌فصل دوم نتایج درخشانی با تیمش کسب کرد، در چهار هفته گذشته با تحمل سه شکست و یک تساوی در لبه پرتگاهی قرار گرفته که پیش از او دو قربانی گرفته است. مالک باشگاه تراکتورسازی که با کنار گذاشتن افرادی مانند کنستانت (با وجود قرارداد سه و نیم ساله)، توشاک و تقوی نشان داده‌اند هراسی از کنار گذاشتن کسی ندارد، ظاهراً حالا به پایان همکاری خود با لینکز فکر می‌کند و حتی در این خصوص زمزمه‌هایی درباره جانشین این مربی بلژیکی نیز به گوش می‌رسد.

گفته شده تبریزی‌ها که دو تجربه ناموفق را با مربیان سرشناس اروپایی پشت سر گذاشته‌اند، برای فصل آینده تیم‌شان به‌دنبال مذاکره با مربیان کارنامه‌دار داخلی هستند و به‌احتمال فراوان فصل آینده یک مربی ایرانی را روی نیمکت این تیم خواهیم دید. هرچند باشگاه تراکتورسازی در روزهای گذشته با انتشار اطلاعیه مذاکره با مربیان داخلی را رد کرده بود، اما خبرهای غیررسمی حکایت از آن دارد که علی دایی، مربی برکنارشده سایپا و امیر قلعه‌نویی سرمربی فعلی تیم سپاهان گزینه‌های اصلی هدایت سرخ‌پوشان تبریزی در فصل بعد هستند.

این باشگاه که برنامه‌های فراوانی برای فصل بعد دارد و بازیکنانی بزرگ را در سبد خرید تابستانی خود قرار داده، علاوه بر جذب بازیکنان سرشناس، نیاز به سرمربی‌ای دارد که حداقل چند ماهی روی نیمکت دوام بیاورد. باید دید مسئولان باشگاه تبریزی در پایان فصل چه‌کسی را جایگزینلیکنز خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون