{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هر چه به زمان پایان فصل نزدیک می شویم، بحث هایی در مورد نقل و انتقالات مطرح می شود که آمیخته با شایعات است و کسی نمی تواند آن را به سادگی تائید یا تکذیب کند.

تازه ترین خبرها از نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس
بیشتر بخوانید

 مثل همیشه مهم‌ترین باشگاه ایران در امر نقل و انتقالات، پرسپولیس است که هم اخبار مربوط به بازیکنان جدا شده اش اهمیت دارد و هم اخبار مربوط به بازیکنان حاضر در لیست خرید. این موضوع نیز، ارتباط مستقیمی به تعداد هواداران باشگاه پرسپولیس و موفقیت‌های اخیرش در کسب نتیجه دارد.

برای روشن شدن موضوع، گفت و گوی کوتاهی با یکی از افراد نزدیک به برانکو ایوانکوویچ داشتیم. او در این مورد گفت: «می دانم که رسانه‌ها باید پیگیر اخبار نقل و انتقالات باشند. ما هم خیلی دوست داریم بدانیم که در باشگاه‌های دیگر چه می‌گذرد و آن‌ها می‌خواهند چه رفتاری در زمان خرید و فروش بازیکنان شان داشته باشند، اما برای این کار باید صبوری به خرج بدهیم. ما روز‌های سرنوشت سازی را سپری می‌کنیم و به همین خاطر به هواداران پرسپولیس می‌گوییم نباید از حالا در خصوص نقل و انتقالات صحبت شود.»

او اضافه کرد: «رسانه‌های زیادی را می‌بینم که خبر‌هایی مربوط به جذب بازیکن توسط پرسپولیس برای فصل آینده را منتشر می‌کنند و تیتر‌های جنجالی برای این مدل از خبر‌ها دارند، اما واقعیت چیز دیگری است. شفاف می‌گویم؛ ما تا به حال هیچ صحبتی در مورد فصل آینده انجام نداده ایم. لیست بازیکنان مان در این فصل نیز مشخص است و قصد نداریم فعلا به دنبال این مسائل برویم، چون فکر می‌کنیم فرصت کسب قهرمانی یا صعود از گروه آسیایی فقط یکبار برای ما به وجود می‌آید در حالی که فرصت جذب بازیکن، در تابستان آغاز می‌شود.»

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون