{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

باشگاه آاس رم ایتالیا، سرمربی ایرانی تیم فوتبال پاته‌دورس آمریکا را برای پروژه استعدادیابی این باشگاه به کشور ایتالیا دعوت کرد.

مربی ایرانی در راه آ اس رم  + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

شایان جهانگیری سرمربی ایرانی تیم پاته‌دورس (قهرمان ایالت کالیفرنیا) این روزها در کشور آمریکا در زمینه کشف دروازه‌بان‌های جوان و مستعد فعالیت می‌کند. در این بین با توجه قراردادخواهر خواندگی بین دو باشگاه پاته دورس آمریکا و آ.اس رم ایتالیا، باشگاه مطرح ایتالیایی با ارسال دعوت‌نامه‌ای به باشگاه پاته دورس از جهانگیری دعوت به همکاری کرده است.

برهمین اساس شایان جهانگیری اوایل خردادماه سال جاری راهی کشور ایتالیا می‌شود تا در پروژه استعدادیابی دروازه‌بانی، باشگاه آ.اس رم ایتالیا را همراهی کند. در زمان ۶ هفته‌ای حضور جهانگیری در این باشگاه ایتالیایی، این مربی علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی برای دروازه‌بان‌های آکادمی رم، درزمینه کشف استعدادهای دروازه‌بانی هم به این باشگاه کمک خواهد کرد.

گفتنی است شایان جهانگیری که پیشینه دروازه‌بانی در تیم‌های اوسی بلوز، سن دیگو و … را دارد، در چند سال گذشته در زمینه استعدادیابی دروازه‌بانی با فدراسیون فوتبال آمریکا همکاری می‌کند که گلر سوم تیم ملی این کشور و کریستین رامیرز مهاجم جوان تیم ملی آمریکا نیز از کشفیات این مربی به شمار می‌رود.

photo_2019-05-02_12-49-05

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون