{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مسئولان باشگاه آبی‌های پایتخت قصد دارند برای فصل آیندۀ رقابت‌ها تیم قدرتمندی را روانۀ میدان کنند.

آقای گل لیگ در آستانه پیوستن به استقلال + عکس

تیم فوتبال استقلال تهران که در این فصل امید زیادی به قهرمانی در لیگ برتر ایران داشت با تساوی بدون گل مقابل صنعت نفت آبادان، تنها باید برای نایب قهرمانی بجنگد.

با نزدیک شدن به پایان لیگ و شروع نقل‌وانتقالات تابستانی، باشگاه‌های لیگ برتری به دنبال مذاکره با بازیکنان مدنظر خود هستند و اگر می‌خواهند برای فصل آینده قدرتمندتر به نظر برسند باید بازیکنان باکیفیت‌تری به خدمت بگیرند.

یکی از بازیکنانی که برخی باشگاه‌ها قطعاً روی نبوغ او حساب باز کرده‌اند و قصد دارند برای لیگ نوزدهم وی را خریداری کنند، پیمان رنجبری از تیم گل گهر سیرجان است. رنجبری که تنها 19 سال سن دارد و در پست فوروارد توپ می‌زند، جالب است که در حال حاضر با 16 گل، آقای گل لیگ دسته یک کشورمان است.

رنجبری در حالی که در مصاحبه‌ای عنوان کرده اولویت اولش گل گهر سیرجان است و قصد دارد در فصل جدید در کنار این تیم باشد اما شاید وقتی با پیشنهادی وسوسه کننده روبرو شود، تیم گل گهر را ترک و به تیم دیگری برود. با وجود اینکه این مهاجم سن کمی هم دارد، می‌توان گفت گزینۀ مناسبی برای استقلال در فصل بعد خواهد بود. گفتنی است، اگر مجیدی همچنان هدایت آبی‌ها را در اختیار داشته باشد قطعا رنجبری هم یکی از گزینه‌های لیست خریدش خواهد بود.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها