{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کاپیتان تیم ملی کشورمان با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از باشگاه تراکتورسازی خداحافظی کرد.

خداحافظی غیرمنتظره مسعود شجاعی/عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

مسعود شجاعی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از مدیریت، هواداران و بازیکنان تراکتورسازی خداحافظی کرد. کاپیتان تیم ملی کشورمان در این ارتباط نوشت:

یک فصل فوتبالى دیگر هم تمام شد و همینطور یک فصل از زندگیمان ورق خورد. با فراز و نشیب‌ها و روزهاى تلخ و شیرین بسیار.
به نظرم گرانبهاترین چیزى که انسان میتواند در زندگى کسب کند اندوختن تجربست و من هم سعى کردم از تجربه سالیانى که از حضورم در فوتبال میگذرد براى کمک به موفقیت تیمم و همبازیانم استفاده کنم ولى مسلماً نتیجه کار آنگونه که هدف همگى ما بود و به دلخواه ما نشد. بهرحال این ورق از دفتر زندگیم هم تجربه گرانبهایى شد براى کوششِ همراه با هوش و درایت بیشتر براى رسیدن به موفقیت.
میخواستم همینجا تشکر و قدردانى کنم از مجموعه باشگاه بزرگ تراکتور اعم از آقاى زنوزى مالک باشگاه که بى نهایت به بنده لطف داشتند و حکم یک برادر دلسوز را داشتند، مدیران عامل محترم آقایان (درودگر، اسدى، بهتاج)، مربیانى که در طى فصل افتخار حضور در کنارشان و شاگردیشان را داشتم، (آقایان:توشاک، پیروانى، تقوى، محمودى، لیکنز. مهاجرى، یوسفى
اسفندیارى، پاتریک)، از همبازیان دوست داشتنى ام که نهایت لطف و محبت را به بنده داشتند، هواداران و مردم پر مهر و محبت تبریز و همچنین تشکر ویژه از کادر پشتیبانى و پزشکى، ترابرى و تدارکات تیم که همیشه با جون و دل براى راحتى و آرامش ما در تلاش بودند و شاید کمتر از همه تلاششان به چشم آمد (آقایان:آذرنیا، نصیرى، شهریارى، دکتر صادقى، دکتر خداقلى زاده، حافظى، برادر، رستم پور، صحاف امین، آقازاده، حشمت، حسنى صالح، رهبرى دوست، فرزین مهر، منطقى، توپچى پور، عباسیان) همچنین کارکنان محترم شرکت هواپیمایى آتا و پرسنل محترم هتل پارس تبریز.
سپاسگزار همگى شما عزیزان هستم و خواهم بود و عذرخواهى مرا بپذیرید اگر مى توانستم بهتر از این باشم و نبودم.
خدا نگهدارتان
برادر شما مسعود شجاعى

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون