{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

شماره ۹ پرسپولیس بعد از دیدار مقابل السد قطر صحبت هایی به زبان آورد که جنجال ساز شد.

ستاره پرسپولیس می توانست ستاره آژاکس باشد!

مهدی ترابی در پایان دیدار تیمش برابر السد قطر که با پیروزی سرخپوشان همراه بود، به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد. او یک گل زیبا و دیدنی به ثمر رساند و یک پاس گل سخت را برای علی علیپور مهیا کرد تا بالاترین نمره ممکن را از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کند. ترابی البته بهترین خرید نیم فصل دوم پرسپولیس نیز به حساب می‌آید.
این بازیکن بعد از دیدار مقابل السد، مقابل خبرنگاران صحبت‌هایی به زبان آورد که بوی جدایی احتمالی می‌داد و خیلی‌ها تصور کردند بعد از این نیم فصل حضورش در پرسپولیس، از جمع سرخپوشان جدا می‌شود. البته او خیلی زود در مصاحبه دیگری، بخشی از این حرف‌ها را تغییر داد و اعلام کرد پرسپولیس را با قلبش انتخاب کرده و تا پایان فصل آینده نیز با باشگاه، قرارداد همکاری دارد.
اما در شرایطی که خیلی‌ها به این بازیکن حمله می‌کنند و از او بابت احتمال جدایی و لژیونر شدن انتقاد دارند، بد نیست به پیشنهاد جذاب این بازیکن نیز اشاره شود. ترابی یک فصل و نیم قبل، از باشگاه آژاکس هلند پیشنهادی به دستش رسید، اما در نهایت ترجیح داد تا پایان فصل هفدهم یعنی پایان قراردادش در سایپا بماند و در فصل هجدهم به پرسپولیس برود. البته در شروع فصل، سرخپوشان از جذب بازیکن محروم بودند و از این رو، نمی‌توانست از اول کار، پرسپولیسی شود.
حتی رضا درویش مدیرعامل پیشین باشگاه سایپا نیز در این مورد صحبت کرده بود. (اینجا بخوانید) فراموش نکنید در حال حاضر آژاکس یکی از بهترین و قبراق‌ترین باشگاه‌های اروپا به حساب می‌آید که اگر بدشانسی گریبانگیرش نمی‌شد، حالا در فینال لیگ قهرمانان این قاره منتظر لیورپول بود.
بازیکنی مثل ترابی قطعا پیشنهادات زیادی به دستش می‌رسد، اما تکلیف ماندن یا جدایی این بازیکن را، یک بند در قراردادش روشن می‌کند. در بندی از قرارداد او آمده اگر پیشنهاد خوبی از یک باشگاه اروپایی داشت و پرسپولیس بابت آن منفعت مالی زیادی می‌کرد، ترابی می‌تواند پرسپولیس را ترک کند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها