{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بلیت‌فروشی دیدار دوستانه ایران و سوریه به صورت الکترونیکی و با قمیت فقط هزار ریال انجام خواهد شد.

فروش بلیت ۱۰۰ تومانی برای دیدار ایران - سوریه!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، بخش بلیت‌فروشى وب سایت فدراسیون راه‌اندازى شده و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت مسابقه تیم‌هاى ملى فوتبال ایران و سوریه مى‌توانند به سایت فدراسیون با آدرس http://ticket.ffiri.ir مراجعه کنند.

علاقه‌مندان جهت ثبت در سامانه تنها با پرداخت مبلغ هزار ریال (100 تومان) مى‌توانند بلیت الکتریکى خود را دریافت کرده و با همراه داشتن پرینت همچنین کارت ملى در استادیوم آزادى تماشاگر نخستین بازى تیم ملى ایران در سال 1398 باشند.
محمد مایلی‌کهن: در اتفاقات فینال جام حذفی گناه فتاحی چه بود؟/ درگیری‌ها زیاد است چون حال مردم خیلی خوب است!
محمد مایلی‌کهن، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چه کسی مسئولیت امنیت و برقراری نظم مسابقات را برعهده دارد؟ آیا مسئولیت نظم و امنیت با فتاحی است؟
درباره اتفاقات و حواشی پیش آمده در برگزاری فینال جام حذفی اظهار داشت: درباره چه چیزی از بازی فینال جام حذفی صحبت کنم؟ ما آفتابه دزد را می‌گیریم! به نظر شما مقصر چه کسی بوده است؟ کسی تصور می‌کرد این همه آدم به ورزشگاه برود؟ باید منصفانه قضاوت کنیم.
وی ادامه داد: فتاحی جوان است و بعضی وقت‌ها تند می‌رود، ولی در این قضیه تقصیرش چه بود؟ من رابطه‌ام با فدراسیون خوب نیست و رابطه مناسبی نداریم، اما باید بگویم فتاحی گناهش چه بوده است؟ آیا مسئول برقراری نظم و امنیت ورزشگاه فتاحی است؟ باید منصفانه قضاوت کنیم، نه اینکه اگر با کسی مشکل داریم، زود تصمیم‌گیری و برخورد کنیم. باید یک مقدار بازتر و منصفانه‌تر فکر کنیم و به دور از حب و بغض صحبت کنیم. چه کسی مسئولیت امنیت و برقراری نظم مسابقات را برعهده دارد؟ آیا مسئولیت نظم و امنیت با فتاحی است؟ به فتاحی چه ربطی دارد. منتها می‌گویم ما همیشه دنبال آفتابه‌دزد هستیم.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره این موضوع که داماشی‌ها هم حق داشتند، گفت: من نگفتم که داماشی‌ها حق ندارند، طبیعی است که آنها هم برای حضور هواداران‌شان در ورزشگاه حق داشتند.
مایلی‌کهن در خصوص اینکه ناظر مسابقه گفته است تا دو ساعت قبل از شروع بازی هم برای تماشاگران داماش جا بوده است و بعد از آن تماشاگران هجوم آوردند و هواداران داماش نتوانستند به ورزشگاه بیایند، عنوان کرد: بله این دیگر که برعهده فتاحی و انوری و... نیست، این وظیفه پلیس است، منتها کسی زورش به پلیس نمی‌رسد و یقه فتاحی را می‌گیریم. مگر قدرت اجرایی فتاحی چیست؟ وظیفه او این است که مسابقات را برگزار کند و هر مسابقه‌ای یک پروتکل دارد. چرا این جلسات قبل از مسابقات را برگزار می‌کنند و همه از پلیس و فرماندار و استاندار و ... درگیر آن می‌شوند؟ طبعاً هر کس مسئولیت خودش را باید انجام دهد. منتها همیشه در مملکت ما مقصر آفتابه‌دزد هست و مشکل این است.
وی در مورد این موضوع که حساسیت‌ها در این فصل لیگ خیلی زیاد بود و درگیری‌های زیادی اتفاق افتاد، تصریح کرد: دلیلش را نمی‌دانید؟ دلیلش این است که وضع مردم و جامعه خیلی خوب است! ما دچار خودتحریمی هستیم و خودمان خودمان را تحریم کردیم. وقتی می‌گویند از ساعت 3 بعدازظهر ورزشگاه پر بوده است، آیا مسئول ورود تماشاگران به ورزشگاه فتاحی است؟ ببینید نیروی انتظامی ما هم زحمت می‌کشند ولی باید یک مقدار واقع‌بینانه‌تر و منصفانه‌تر به قضایا نگاه کنیم. نباید تسویه حساب شخصی کنیم. روز قبل از بازی داماش و پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان اروپا را می‌بینیم و بعد از آن می‌رسیم به فینال جام حذفی با این کیفیت برگزاری! سال به سال دریغ از پارسال می‌شود. اصل این اتفاقات به مشکلات جامعه برمی‌گردد و خداراشکر که دیشب کسی از بین نرفت. من نمی‌دانم خانواده‌ها چطور جرأت می‌کنند بچه‌های‌شان را به ورزشگاه می‌آورند.
فروش بلیت ۱۰۰ تومانی برای دیدار ایران - سوریه!/مایلی‌کهن: درگیری‌ها زیاد است چون حال مردم خیلی خوب است!
در پی برخی مشکلات شایعه استعفای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد هر چند که خود او تا کنون واکنش جدی به این مسئله نداشته است.
با وجود قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ برتر و جام‌حذفی این انتظار می‌رفت تا سرخ‌پوشان کم کم به ساحل آرامش برسند اما اتفاقات و نارضایتی‌های چند وقت اخیر بازیکنان از مربیان و ناراحتی‌های متقابل در نهایت کار را به اینجا رسانده که احتمال تغییر و تحولات مدیریتی در تیم فوتبال پرسپولیس بیشتر از هر زمان دیگری شده است.
سهند حبیب‌زاده مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که در چند وقت اخیر در کنار ایرج عرب حضور داشت از سمت خود کناره‌گیری کرد و حالا شایعاتی مبنی بر کناره‌گیری ایرج عرب از مدیرعاملی پرسپولیس به گوش می‌رسد.
در حالی که گفته می‌شود عرب احتمالاً استعفای خودش را به زودی تقدیم وزیر ورزش و جوانان خواهد کرد اما او هنوز چنین کاری انجام نداده و برای گرفتن چنین تصمیمی با برخی از دوستان و نزدیکانش مشورت‌هایی انجام داده است. این در حالی است که ایرج عرب همراه با پرسپولیس و به لطف توانایی‌های کادر فنی و بازیکنان دو قهرمانی در لیگ برتر و جام‌حذفی را تجربه کرد، اما به دلیل مشکلات مالی و برخی مسائل بازیکنان این تیم هیچگاه نتوانستند ارتباط خوبی با ایرج عرب برقرار کنند که نمونه آن شب گذشته بود که بازیکنان در رختکن و به خاطر نبودن مدیرعامل پرسپولیس در کنار آنها به شدت از او انتقاد کردند.
با همه این شرایط به نظر می‌رسد تحولات مدیریتی خیلی زود در پرسپولیس ادامه پیدا خواهد کرد و موج استعفا باعث رفتن برخی‌ها از پرسپولیس خواهد شد. از طرف دیگر احتمال جدایی برانکو از پرسپولیس این روزها فشار زیادی به ایرج عرب وارد کرده و به همین دلیل شایعه کناره‌گیری او به گوش می‌رسد هر چند که برخی از منابع خبری، خبر از این می‌دهند که عرب به صورت شفاهی رفتنش از پرسپولیس را چند روز قبل به وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده بود اما همه چیز به بعد از فینال جام‌حذفی موکول شد. با این همه باید دید در نهایت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی برای آینده خود و این باشگاه خواهد گرفت.
آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون