{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مربی ایتالیایی در نشست امروز هیات مدیره استقلال توسط فتحی به اعضا به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان معرفی شد.

استراماچونی سرمربی استقلال شد/شروع طوفانی تراکتور در فصل نقل و انتقالات
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

نشست امروز هیات مدیره باشگاه استقلال در شرایطی برگزار شد که مدیرعامل این باشگاه آندره‌آ استراماچونی را به عنوان سرمربی که با این باشگاه به توافق رسیده به اعضا معرفی کرد.

در نشست امروز، مدیرعامل باشگاه استقلال گزارشی از روند مذاکره با سرمربی ایتالیایی را به اعضا ارائه کرد و تصمیم گیری شد که مسئولان باشگاه استقلال برای عقد قرارداد رسمی با این مربی یا راهی ترکیه شوند و یا اینکه از وی دعوت کنند به تهران سفر کند.

قرارداد مالی استراماچونی برای یک فصل تنظیم شده و برای فصل دوم باید به تائید مدیران باشگاه استقلال برسد.

هیات مدیره باشگاه استقلال توافق با استراماچونی را تایید نکرد!

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال امروز برگزار شد و مدیرعامل باشگاه گزارش عملکرد این باشگاه را تقدیم هیات مدیره کرد.

سایت باشگاه استقلال در خبری پیرامون نشست امروز نوشت: «جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور کلیه اعضا از ساعت ۱۰ صبح برگزار شد. در این جلسه در خصوص مسائل مختلف میان اعضا بحث و تبادل نظر صورت گرفت. اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه عبارت است از:

* تخصیص و تهیه بودجه جهت جذب سرمربی و فعالیت‌های نقل و انتقالاتی برای حضور پر قدرت در فصل آینده.

* گزارش مدیرعامل به اعضا در خصوص روند مذاکرات با آندره استراماچونی، به عنوان مربی مورد نظر باشگاه همچنین در این جلسه مقرر گردید تا اقدامات لازم برای بسته شدن تیمی قدرتمند و در شان نام باشگاه استقلال از سوی باشگاه انجام گیرد.»

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که برخی رسانه ها از قطعی شدن توافق با استراماچونی در جلسه هیات مدیره خبر داده اند اما در خبری که بر روی خروجی باشگاه قرار گرفته هیچ اشاره ای به این توافق نشده است.

شروع طوفانی تراکتور در فصل نقل و انتقالات

تیم تراکتورسازی با شروع طوفانی فصل نقل و انتقالات را آغاز کرد.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز با 4 بازیکن قرارداد بست تا شروع طوفانی در فصل نقل و انتقالات داشته باشد.

بر این اساس تیم تراکتورسازی امروز با رشید مظاهری دروازه‌بان سابق تیم ذوب‌آهن اصفهان، محمد‌رضا خانزاده بازیکن فصل گذشته تیم الاهلی قطر، سعید مهری هافبک دفاعی تیم ماشین‌سازی و مهدی تیکدری از تیم مس کرمان به توافق رسیده و با این بازیکنان قرارداد منعقد کرد.

هر 4 قرارداد تراکتورسازی 4 ساله است که تنها 2 قرارداد مربوطه به سهمیه لیگ برتری است و این تیم 4 سهمیه لیگ برتر و 2 سهمیه بازیکنان خارجی داشته و می‌تواند 2 بازیکن خارجی هم به جای لی اروین و کنستانت می تواند جذب کند.

استراماچونی سرمربی استقلال شد/شروع طوفانی تراکتور در فصل نقل و انتقالات

استراماچونی سرمربی استقلال شد/شروع طوفانی تراکتور در فصل نقل و انتقالات

استراماچونی سرمربی استقلال شد/شروع طوفانی تراکتور در فصل نقل و انتقالات

استراماچونی سرمربی استقلال شد/شروع طوفانی تراکتور در فصل نقل و انتقالات

اعلام ساعت دیدار کره جنوبی و ایران

دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و ایران ساعت 15 روز سه شنبه برگزار می شود.

به گزارش مشرق، دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کره جنوبی روز سه شنبه ۲۱ خردادماه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سئول برگزار می‌شود.

بر همین اساس تیم ملی فوتبال ایران با لباس یکدست سفید برابر قرمزپوشان کره جنوبی به میدان می‌رود. رنگ لباس دروازه بان ایران آبی و کره جنوبی مشکی می‌باشد. همچنین رنگ لباس داوران در این مسابقه به رنگ مشکی است.

جزئیات قرارداد استراماچونی با استقلال

استراماچونی با قراردادی دو ساله به استقلال می‌پیوندد.

به گزارش ایسنا، بعد از اینکه در برخی رسانه‌ها اعلام شد که به دلیل شرط‌های استراماچونی برای استقلال، این باشگاه از جذب او منصرف شده است، امروز مدیرعامل این باشگاه در جلسه با اعضای هیأت مدیره، به آن‌ها گفت که کارهای قرارداد این مربی تمام شده و او در دو سه روز آینده به تهران می‌آید.

ظاهراً استراماچونی از شرط‌هایی که پیشتر برای استقلال مطرح کرده بود، چشم پوشی کرده و حاضر شده تا با استقلال به توافق نهایی دست پیدا کند.

هرچند قرارداد استراماچونی هنوز با استقلال منعقد نشده ولی قرارداد او با استقلال ظاهراً ششصد هزار دلار برای یک سال و دو ساله است و البته آپشن‌هایی در صورت قهرمانی و یا موفقیت در رقابت‌های آسیایی و… هم برای او در این قرارداد در نظر گرفته شده است که می‌تواند رقم قرارداد او را بیشتر کند.

استراماچونی با سه دستیار که یکی از آن‌ها بدنساز است به تهران می‌آید و مشخص نیست که سرنوشت فرهاد مجیدی و استقلال در این میان چه می‌شود.

بودجه جذب استراماچونی مصوب شد/ آغاز نقل و انتقالات استقلال به صورت رسمی

در جلسه هیات مدیره استقلال، بودجه مورد نیاز برای جذب استراماچونی تصویب شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال با حضور کلیه اعضا از ساعت ۱۰ صبح امروز (شنبه) برگزار شد. در این جلسه در خصوص مسائل مختلف میان اعضا بحث و تبادل نظر صورت گرفت. اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه عبارت است از:

* تخصیص و تهیه بودجه جهت جذب سرمربی و فعالیت‌های نقل و انتقالاتی برای حضور پر قدرت در فصل آینده

* گزارش مدیرعامل به اعضا در خصوص روند مذاکرات با آندارا استراماچونی، به عنوان مربی مورد نظر باشگاه همچنین در این جلسه مقرر گردید تا اقدامات لازم برای بسته شدن تیمی قدرتمند و در شأن نام باشگاه استقلال از سوی باشگاه انجام گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون