{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

باشگاه پرسپولیس درگیر یک دردسر بزرگ شده و اگر برای رفع این دردسر، به موقع عمل نکند، شرایط می‌تواند برای این باشگاه سخت‌تر شود.

دردسر بزرگ برای پرسپولیس به خاطر انتقال عابدزاده
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 موضوع به بدهی ۶۰ هزار دلاری پرسپولیس برمی گردد. بدهی‌ای که روز گذشته، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه نیز در کنفرانس خبری خود از آن صحبت کرد، اما موضوع این بدهی در نوع خود عجیب و سؤال برانگیز است. 
در واقع، بدهی ۶۰ هزار دلاری باشگاه به امروز و دیروز مرتبط نیست بلکه به سال ۱۳۹۱ برمی‌گردد. درست روز ۲۶ تیرماه آن سال که یک انتقال جالب برای باشگاه رقم خورد و محمد رویانیان مدیرعامل وقت پرسپولیس موفق شد امیر عابدزاده فرزند یکی از محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه را جذب کند. 
عابدزاده آن زمان، عضو تیمی به نام لس‌آنجلس بلوز آمریکا بود. باشگاهی که مالک ایرانی به نام علی منصوری دارد و بازیکنانی نظیر محمد محمدی، شهریار داستان و داریوش یزدانی در آن سابقه بازی دارند. آن زمان، رویانیان تصمیم گرفت برای جذب عابدزاده با باشگاه آمریکایی توافق کند و این باشگاه برای کمک به سرخپوشان، تنها مبلغ ۶۰ هزار دلار را برای فسخ قرارداد، اعلام کرد. در تیرماه سال ۹۱ قیمت دلار در بازار آزاد تهران ۱۹۰۰ تومان بود که طلب باشگاه لس‌آنجلس بلوز از پرسپولیس حدود ۱۱۵ میلیون تومان می‌شد ولی پرسپولیسی‌ها در تمام این سال‌ها، این رقم را پرداخت نکردند تا بدهی ۱۱۴ میلیون تومانی در سال ۹۱ حالا به بدهی حدود ۸۰۰ میلیون تومانی در سال ۹۸ تبدیل شود! 
نکته عجیب اینجاست که به تازگی نام باشگاه آمریکایی از لس‌آنجلس بلوز به اورنج کانتری بلوز تغییر کرده است، اما هنوز ۶۰ هزار دلار از پرسپولیسی‌ها طلبکار هستند و باشگاه را تهدید کرده‌اند که در صورت عدم پرداخت این رقم، کار را به مراجع بین‌المللی می‌کشانند و از پرسپولیس شکایت می‌کنند. البته باقی ماجرا نیز، ناگفته پیداست؛ در صورت شکایت دوباره از پرسپولیس، این باشگاه محکوم می‌شود و نگرانی‌هایی مثل کسر امتیاز و محرومیت‌های بین‌المللی دوباره پیرامون پرسپولیس را در برمی‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون