{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مهاجم اسکاتلندی پیشین تراکتورسازی از هواداران ایرانی خواست تاصفحه مجازی اش را ترک کنند!

درخواست باورنکردنی مهاجم خارجی تراکتورسازی از ایرانی‌ها! + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

لی هری اروین مهاجم اسکاتلندی که در ابتدای لیگ هجدهم با قراردادی بلندمدت بهتراکتورسازی پیوست، در چند مسابقه ای که برای این تیم به میدان رفت عملکرد خوبی داشت اما چند هفته مانده به تعطیلات نیم فصل او به کشورش رفت و به بهانه افسردگی و بیماری به ایران برنگشت. بعد از حدود دو ماه مدیران تراکتورسازی در جلساتی که با او داشتند توانستند رضایتش را برای بازگشت به ایران بگیرند اما اروین دوباره چند هفته بعد از ایران رفت و دیگر برنگشت.

لی هری اروین مهاجم اسکاتلندی که با مسئولان تراکتورسازی به خاطر بی انضباطی هایش به اختلاف خورده دیگر برای این تیم به میدان نخواهد رفت و احتمالا کار آنها برای تعیین تکلیف به فیفا کشیده شود. او اما حالا یک اقدام عجیب انجام داده است.

لی هری اروین در استوری اینستاگرامش از هواداران ایرانی به شکلی عجیب خواسته که از صفحه اش بیرون بروند تا دیگر احتمالا کامنت یا متن فارسی ای را نبیند. استوری ای که با واکنش تند هواداران فوتبال در ایران مواجه شده است. با این شرایط به نظر می رسد مسئولان تراکتورسازی با شکایت از اروین به مشکلی جدی با او بربخورند و باید دید در نهایت موضوع این مهاجم بی انضباط به کجا ختم می شود.

لی هری اروین مهاجم اسکاتلندی در ابتدای لیگ هجدهم با قراردادی بلندمدت به تراکتورسازی پیوست هری اروین در چند مسابقه ای که برای این تیم به میدان رفت.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون