{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بار دیگر شایعات فراوانی مبنی بر حضور ستاره تیم جوانان اسپانیا بر سر زبان‌ها افتاده است.

شوک روز؛ سوپراستار اسپانیایی در استقلال ؟!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

پیرو گزارشی که از عصر روز گذشته در رسانه‌های خبری و برخی کانال‌های نزدیک به باشگاه استقلال مبنی بر توافق نهایی پل لوزانو با تیم استقلال منتشر شده است، سایت ورزش 11 که در تاریخ 16 اردیبهشت 1398 برای اولین بار از مذاکرات این ستاره اسپانیایی و استقلال پرده برداشته بود (بیشتر بخوانید) این شایعات را تکذیب می‌کند.

پس از پیگیری‌های صورت گرفته از سوی منابع موثق خبری سایت ورزش 11 در اسپانیا، پل لوزانو ستاره تیم اسپانیول B هیچ‌گونه توافقی با استقلال نداشته است و تنها حدودا 1 ماه و نیم پیش از طریق واسطه‌ها با یکدیگر مذاکراتی را داشتند که منتج به نتیجه خاصی نشده است. لوزانو با توجه به علاقه‌ای که به حضور در اسپانیول دارد و همچنین مخافت نامزدش برای زندگی در ایران به پیشنهاد آبی‌های ایران پاسخ منفی داد.

پل لوزانو
پل لوزانو

اما در روزهای گذشته این ملی‌پوش اسپانیایی تصمیم گرفته نسبت به ابراز علاقه هواداران استقلال به خودش در صفحه اینستاگرامش واکنش نشان دهد و به همین دلیل یکی از صفحات باشگاه استقلال را فالو کرده است. سایت ورزش 11 وظیفه خود دانسته تا با انتشار اخبار دقیق فوتبال ایران و در این مورد باشگاه استقلال، حقیقت را برای هواداران پرشمار این تیم هویدا سازد تا برخی از افراد فرصت بازی با احساسات علاقه‌مندان به این تیم را نداشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون