{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

با توجه به سرنوشت مبهم برانکو و پرسپولیس، سرخ‌پوشان تصمیم گرفتند به فکر جانشینی برای سرمربی کروات خود باشند.

جانشین برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس مشخص شد+ عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

روز گذشته یکی از رسانه‌های کروات از زبان برانکو ایوانکوویچ اعلام داشت که این مربی دیگر قصد حضور در ایران را ندارد و خواهان جدایی از سرخ‌پوشان تهرانی در همین تابستان و حضور در یکی از تیم‌های خاور میانه است. البته ایوانکوویچ بعد از چند ساعت به تکذیب بخشی از این مصاحبه پرداخت اما هم‌چنان به شکلی مبهم نسبت به حضورش در پرسپولیس برای فصل بعد اشاره کرد.

برانکو اظهار داشت: وضعیتم برای همکاری با پرسپولیس در ابهام قرار دارد اما به جدایی هم اشاره‌ای نکرده‌ام. همین سخنان سرمربی موفق کروات باعث شد تا مدیران پرسپولیس هم به فکر جانشینی مناسب برای او باشند تا با جدایی احتمالی برانکو این مربی را جایگزین او کنند.

افشین قطبی و برانکو ایوانکوویچ
افشین قطبی و برانکو ایوانکوویچ

افشین قطبی گزینۀ مدنظر باشگاه پرسپولیس است تا در صورت خروج مرد محبوب هواداران این سرمربی خاطره‌انگیز را به عنوان سرمربی تیم‌شان معرفی کنند. هرچند جدایی ایوانکوویچ ضربۀ محکمی بر پیکرۀ پرسپولیس و هوادارانش خواهد بود اما حضور قطبی می‌تواند تا حدودی این ضربه را تسکین ببخشد.

البته باید دید در طول چند روز آینده سرنوشت برانکو و مسئولان پرسپولیس به کجا خواهد کشید و آیا این سرمربی را در تیم دیگری خواهیم دید و یا اینکه همچنان روی نیمکت پرسپولیس برای لیگ نوزدهم خواهد نشست و هدایت سرخ‌پوشان پایتخت را بر عهده خواهد  داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون