{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محمدحسین میثاقی، جایگزین عادل فردوسی‌پور در شبکه سوم سیما، انتقام سختی از کی‌روش و مرد همیشه همراه او، عادل فردوسی‌پور گرفت.

میثاقی به سیم آخر زد؛ انتقام‌گیری از کی‌روش و فردوسی‌پور!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

محمدحسین میثاقی که پیش‌ترها به نظر می‌رسید یکی از حامیان کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران است و با ادامۀ حضور او در ایران موافق به نظر می‌رسد، تنها چند روز پس از حضور رسمی مارک ویلموتس بر روی نیمکت تیم ملی ایران، با تغییر دادن مواضع خود، در دستۀ مخالفین کی‌روش و همراهان او قرار گرفت تا جملات کنایه‌آمیزش به این مربی و موافقانش موج جدیدی از حواشی را به راه بیاندازد.

محمدحسین میثاقی
محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی که از او به عنوان جایگزین عادل‌فردوسی‌پور در صدا و سیما و برنامه‌های ورزشی شبکه سه یاد می‌شود، پس از پایان دیدار ایران و کره‌جنوبی، برای دقایقی به طور مستقیم با بینندگان برنامۀ زندۀ تلویزیونی خود گفت‌وگو کرد و اظهار داشت: فکر می‌کنم همه ما از این بازی لذت بردیم و دیگر بازی حوصله‌سر بر و به قصد تساوی و بی‌هدف را ندیدیم! تفاوت را همه ما در این 90 دقیقه دیدیم! در خاک کره جنوبی هرگز ما اینگونه شجاعانه بازی نکرده بودیم و فکر می‌کنم حالا همه متوجه روزهای بدمان شده‌اند و آن افرادی که مدعی می‌شدند پس از خروج کی‌روش فوتبال ایران به تباهی خواهد رفت، پاسخ خود را گرفتند!

این جملات او خیلی در ساعات اولیه پخش شدن برنامه‌اش بازتابی نداشت، اما اکنون با فاصله گرفتن از آن ساعات و موشکافی جملات او، حملۀ تند میثاقی به کی‌روش و فردوسی‌پور حسابی در فضای مجازی ترند شده و دست به دست می‌چرخد!

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون